Gå til hovedindhold

Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid

GoobayKablerEAN: 4040849610172
Pris fra 14 krtil 39 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
High Speed HDMI Cable with Ethernet, 0.5 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A)
14 kr
Til butik
High Speed HDMI Cable with Ethernet, 0.5 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A) billede

Produktinformation

High Speed HDMI Cable with Ethernet, 0.5 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A)

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61017
EAN: 4040849610172
Varenr.: 1000644779
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel High Speed med Ethernet 0,5 m - Goobay (han til han)
-34%19 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI-kabel High Speed med Ethernet 0,5 m - Goobay (han til han) billede

Produktinformation

High Speed HDMI Cable with Ethernet, 0.5 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A)FunktionerAntal afskærmningslag: 2Audio Return Channel (ARC): JaAWG-ledningsstørrelse: 30Dataoverførselshastighed: 18 Gbit/sek.Kabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Kabellængde: 0,5 mKabelmateriale: Kobberbelagt stål (CCS)Kabeltype: Rundt kabelProduktfarve: HvidSkjold materiale: AluminiumStik 1: HDMI Type A (Standard)Stik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: HDMI Type A (Standard)Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldUnderstøttede videotilstande: 2160pVægt & størrelserKabeldiameter: 6 mmEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stkPakketype: Polybag...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.04g
EAN: 4040849610172
Varenr.: 1830549
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI Kabel 4K/60Hz 0,5 m - Hvid
19 kr
Til butik
HDMI Kabel 4K/60Hz 0,5 m - Hvid billede

Produktinformation

Brug dette HDMI kabel på 0,5 m, når du vil forbinde udstyr på kort afstand. Det passer til tv, skærm, projektor, medieafspiller og spillekonsol, når enhederne står tæt på hinanden. Kablet er udført i hvid PVC og understøtter 4K/60Hz (3840x2160) UHD, så videosignalet kan sendes i denne opløsning og opdateringshastighed. Understøttede video- og lydfunktioner Kablet har en båndbredde på 10,2 Gbit/s. HDR (High Dynamic Range) understøttes, når de tilsluttede enheder også gør det. HDMI Ethernet Channel (HEC) giver mulighed for netværksforbindelse via HDMI-porten, hvis både kilde og skærm understøtter funktionen. Kablet understøtter desuden 3D og HDCP 2.2. Lydretur og skærmning Enhanced Audio Return Channel (eARC) og Audio Return Channel (ARC) understøttes, når kompatible enheder er tilsluttet. Kablet er skærmet med aluminiumsfolie og har kappe i PVC. I pakken: 1 x HDMI Kabel 4K/60Hz 0,5 m - Hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: HDMI kabel 0.5 meter
Artikel nr.: 61017
EAN: 4040849610172
Varenr.: 70114
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
High Speed HDMI Cable with Ethernet, 0.5 m - HDMI male (type A) HDMI male (type A)
19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid
19,99 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m
-70%24 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HighSpeed HDMI™ (2.0) kabel m. ethernet, 4K UHD, Hvid (0,5m)
24 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.0 - 0.5m - Hvid
29 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel High Speed med Ethernet 0,5 m - Goobay (han til han)
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Boligcenter DK19 kr19 krKøb
3Av-Cables DK19 kr19 krKøb
4Ultrashop19 kr19 krKøb
5CS MEGASTORE DK19,99 kr58,99 krKøb
6Teknikproffset DK24 kr73 krKøb
7EL-GROSSISTEN24 kr24 krKøb
8Proshop DK29 kr68 krKøb
9Vivas DK39 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid

PriceData har fulgt prisen på Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid i 51 dage. Den nuværende pris er 14 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay 61017, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/sek., Audio Return Channel (ARC), Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret