Gå til hovedindhold

Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid

GoobayKablerEAN: 4040849512445
Pris fra 31 krtil 59 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid
31 kr
Til butik
Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Datakabler
Farve: 1
Artikel nr.: 51244
EAN: 4040849512445
Varenr.: 7325396
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay USB-C til USB-C kabel 2m Hvid
32 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay USB-C til USB-C kabel 2m Hvid
39 kr
Til butik
Goobay USB-C til USB-C kabel 2m Hvid billede

Produktinformation

Goobay USB-C til USB-C Kabel 2m Hvid Opdag det essentielle tilbehør til dine elektroniske enheder med Goobay USB-C til USB-C kabel, 2 meter langt og i elegant hvidt design. Dette højtydende kabel sikrer en hurtig og stabil forbindelse mellem dine USB-C en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849512445
Varenr.: 81838
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 2 m - Goobay - USB-C til USB-C, hvid
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB-C 2.0 kabel - 2xhan - 3A (60W) - Hvid (2m)
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 2 m - Goobay - USB-C til USB-C, hvid
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK31 kr70 krKøb
2CompuMail DK32 kr32 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK39 kr39 krKøb
5EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid

PriceData har fulgt prisen på Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Goobay 51244, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/sek., Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202631 kr1 kr (3%)
8. maj 202632 kr1 kr (3%)
5. maj 202631 kr1 kr (3%)
2. maj 202632 kr1 kr (3%)
29. apr. 202631 kr1 kr (3%)
22. apr. 202632 kr1 kr (3%)
17. apr. 202631 kr1 kr (3%)
29. jan. 202632 kr3 kr (10%)
28. jan. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret