Gå til hovedindhold

Fixpoint Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm

FixpointKabelstyringEAN: 4040849170690
Pris fra 12 krtil 52 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11 kr 28. maj

Sammenlign priser på Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm
12 kr
Til butik
Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Strømkabler
Farve: 2
Artikel nr.: 17069
EAN: 4040849170690
Varenr.: 3099060
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
fixpoint 20.3cm Sort
19 kr
Til butik
fixpoint 20.3cm Sort billede

Produktinformation

Fixpoint Kabelbånd - Varenummer: 4040849170690 Oplev den perfekte løsning til kabelstyring med Fixpoint Kabelbånd. Dette alsidige kabelbånd er designet til at organisere og sikre kabler effektivt, hvilket skaber en pæn og ryddelig arbejdsplads. Båndet er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fixpoint
Kategori: Klæbebånd
EAN: 4040849170690
Varenr.: 39176
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay vejrbestandig lynlås 100stk, bredde 2,5 mm, længde 200 mm, sort
-38%27 kr
Før 43,33 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay vejrbestandig lynlås 100stk, bredde 2,5 mm, længde 200 mm, sort billede

Produktinformation

Goobay 17069, Irreversible kabelbindere, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm, Vejrbestandig kabelbinder i høj kvalitet lavet af nylon. I modsætning til normale lynlåse er den meget modstandsdygtig over for UV-stråling fra solen og bliver ikke skør, hvilket gør den velegnet til f.eks. udendørs brug. Driftstemperaturområde -35 °C til +85 °C. Maksimal trækstyrke: 8,1 kg, Maksimal diameter: 55 mm, vejrbestandig lynlås, 100 stk, bredde 2,5 mm, længde 200 mm, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Øvrigt værktøjer og tilbehør
EAN: 4040849170690
Varenr.: C75103
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay 17069 kabelsamler Aftagelig kabelbinder Nylon Sort 100 stk
27 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabelstrips - 2,5x200mm vejrbest. Sort (100 stk.)
29 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabelbindere - Fixpoint, 203 × 2,5 mm, sort, 100 stk.
32 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Cable Ties Black - 2.5mm/203mm
35 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
52 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK12 kr51 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Teknikproffset DK27 kr76 krKøb
4CompuMail DK27 kr27 krKøb
5EL-GROSSISTEN29 kr29 krKøb
6Boligcenter DK32 kr32 krKøb
7Proshop DK35 kr74 krKøb
8Vivas DK52 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm

PriceData har fulgt prisen på Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm i 172 dage. Laveste pris i perioden er 5 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Goobay 17069, Aftagelig kabelbinder, Nylon, Sort, -35 - 85 °C, 200 mm, 2,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202612 kr1 kr (9%)
28. maj 202611 kr8 kr (42%)
27. maj 202619 kr8 kr (73%)
24. maj 202611 kr8 kr (42%)
22. maj 202619 kr8 kr (73%)
21. maj 202611 kr8 kr (42%)
19. maj 202619 kr8 kr (73%)
18. maj 202611 kr8 kr (42%)
13. maj 202619 kr8 kr (73%)
12. maj 202611 kr8 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret