Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml

GoldwellShampoo og balsamEAN: 4021609028727
Pris fra 74,16 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 84,84 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71,4 kr 30. maj

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.16 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml
74,16 kr
Til butik
Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo
Farve: 4
Artikel nr.: 4021609028727
EAN: 4021609028727
Varenr.: 10269615
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Goldwell Dualsenses Hair & Body Shampoo For Men 300 ml
-25%114 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses Hair & Body Shampoo For Men 300 ml billede

Produktinformation

Goldwell Dualsenses Hair & Body Shampoo For Men er et rigtig skønt renseprodukt til håret og kroppen. Den renser og plejer håret, huden og hovedbunden og er perfekt til daglig brug. Den efterlader hår og hud velplejet og med fornyet energi. Goldwell Dual...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
EAN: 4021609028727
Varenr.: 55729
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses For Men Hair & Body Shampoo 300ml
-21%120 kr
Før 151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses For Men Hair & Body Shampoo 300ml billede

Produktinformation

Dualsenses Hair & Body Shampoo er et komplet produkt til vask af både krop og hår. Sæben renser, revitaliserer og plejer hår og hovedbund, og samtidig styrkes hårenes modstandsdygtighed. Velegnet til alle typer af hår og hovedbund.

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo
Artikel nr.: 202872
EAN: 4021609028727
Varenr.: 3019251
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Mens Hair & Body Shampoo (300 ml)
152 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell MEN Dualsenses Hair & Body Shampoo 300 ml
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK74,16 kr113,16 krKøb
2NiceHair.dk114 kr114 krKøb
3Cocopanda DK120 kr120 krKøb
4Bangerhead DK152 kr152 krKøb
5Lyko DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 71,4 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 74,16 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo All Hair 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202674,16 kr2,66 kr (4%)
31. maj 202671,5 kr
30. maj 202671,4 kr42,6 kr (37%)
28. maj 2026114 kr
25. maj 2026114,92 kr5,08 kr (4%)
23. maj 2026120 kr5,08 kr (4%)
20. maj 2026114,92 kr5,14 kr (4%)
17. maj 2026120,06 kr5,06 kr (4%)
12. maj 2026115 kr
11. maj 2026114,92 kr5,14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret