Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml

GoldwellShampooEAN: 4021609028734
Pris fra 194 krtil 425 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GOLDWELL Dualsenses Men Shampoo til hår & krop 1000 ml
194 kr
Til butik
GOLDWELL Dualsenses Men Shampoo til hår & krop 1000 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo
Farve: 6
Artikel nr.: 4021609028734
EAN: 4021609028734
Varenr.: 10601285
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Mens Hair & Body Shampoo (1000 ml)
-30%299 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses Mens Hair & Body Shampoo (1000 ml) billede

Produktinformation

Dualsenses For Men Hair & Body Shampoo er en Goldwell 2-i-1 shampoo, der renser, plejer og giver fornyet liv til hår, hud og hovedbunden. Brug Dualsenses For Men Hair & Body Shampoo for at få friskere hår, der udstråler maksimal livlighed og tilfører ekstra energi. Produktet øger hårets modstandskraft og beskytter mod ydre påvirkninger. Dualsenses For Men Hair & Body Shampoo passer til alle med normalt hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo
Vægt: 1138g
Artikel nr.: 202873
EAN: 4021609028734
Varenr.: B088268
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo 1000ml
-10%299 kr
Før 333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml
399 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell MEN Dualsenses Hair & Body Shampoo 1000 ml
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
2Bangerhead DK299 kr299 krKøb
3Cocopanda DK299 kr299 krKøb
4NordicFeel DK399 kr399 krKøb
5Lyko DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml i 184 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Hair & Body Shampoo - 1000 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026194 kr8 kr (4%)
23. maj 2026186 kr8 kr (4%)
19. maj 2026194 kr10 kr (5%)
17. maj 2026184 kr5 kr (3%)
16. maj 2026179 kr5 kr (3%)
15. maj 2026184 kr10 kr (5%)
14. maj 2026194 kr14 kr (8%)
13. maj 2026180 kr14 kr (7%)
7. maj 2026194 kr28 kr (17%)
6. maj 2026166 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret