Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml

GoldwellShampoo og balsamEAN: 4021609061113
Pris fra 44 krtil 162 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Goldwell Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
44 kr
Til butik
Goldwell Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Denne conditioner er specielt til dig med tykt og/eller kraftigt hår, der ønsker at pleje din hårfarve, og få det bedste ud af den. Virker udglattende på håret, så det straks bliver mere medgørligt. Intensiverer glansen i håret, så din hårfarve forbliver smuk og lækker. Giver ultimativ pleje af håret, og er særligt god til dig med tykt og groft hår, der har brug for ekstra blødgørelse. Dertil indeholder produktet den innovative Luminescine teknologi, som har lysreflekterende egenskaber, og giver dig en formidabel glans. Du bliver efterladt med en vedligeholdt hårfarve, samt blødt og glansfuldt hår. Anvendelse: Fordel balsammen i nyvasket hår, lad virke lidt, og skyl grundigt ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 4021609061113
EAN: 4021609061113
Varenr.: 4021609061113
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
82 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner, 200 ml.
-47%86 kr
Før 162 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner, 200 ml. billede

Produktinformation

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner er den perfekte conditioner, lavet til dig med kraftigt og farvet hår. Conditioneren går ind og har en super plejende virkning på håret. Produktet går ind og hjælper håret på at holde på farven,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Conditioner/Balsam
EAN: 4021609061113
Varenr.: GOLDW0014
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Conditioner 200ml
-34%99 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner (200ml)
-31%112 kr
Før 162 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Extra Rich Conditioner 200ml
-5%143 kr
Før 151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml
152 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200 m
162 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK44 kr73 krKøb
2CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
3Brandshop86 kr86 krKøb
4Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
5Bangerhead DK112 kr112 krKøb
6Cocopanda DK143 kr143 krKøb
7NordicFeel DK152 kr152 krKøb
8Lyko DK162 kr162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 92,35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202644 kr5 kr (10%)
19. apr. 202649 kr10 kr (17%)
21. mar. 202659 kr20 kr (25%)
20. mar. 202679 kr6 kr (7%)
19. mar. 202685 kr1 kr (1%)
17. mar. 202684 kr9 kr (12%)
16. mar. 202675 kr9 kr (11%)
14. mar. 202684 kr1 kr (1%)
13. mar. 202685 kr1 kr (1%)
11. mar. 202684 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret