Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200

GoldwellShampoo og balsamEAN: 4021609062264
Pris fra 79 krtil 152 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,23 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
79 kr
Til butik
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

💪 Styrker skrøbeligt hår · Mindsker brud · Udglatter og udreder uden at tynge Giv svækket og skrøbeligt hår målrettet pleje, der både styrker og gør hverdagen nemmere. Denne fortifyende conditioner arbejder med hårets indre bindinger for at øge modstandskraften mod brud, samtidig med at den øjeblikkeligt udreder og efterlader længderne glatte og medgørlige. Resultatet er et stærkere, smidigere hår med en sund fornemmelse – uden at føles tungt. Fordele Forstærker hårets struktur og hjælper med at forebygge knækkede hår og spaltede spidser. Udglatter overfladen og reducerer friktion ved børstning for færre mekaniske skader. Let, plejende formel der ikke tynger – ideel til fint til normalt hår samt skrøbelige længder. Giver øjeblikkelig udredning og gør håret lettere at style. Efterlader håret blødere, mere elastisk og med en sund glans. Sådan bruger du produktet Påfør i nyvasket, fugtigt hår – fokuser på længder og spidser. Lad virke i 1–2 minutter, så de styrkende ingredienser kan arbejde. Skyl grundigt. Brug efter behov i din daglige rutine. Godt at vide Formlen er beriget med en avanceret bond-teknologi med aminosyrer og peptider, der hjælper med at styrke hårets indre bindinger, samt et mikrofint leveringssystem, som fordeler plejende ingredienser jævnt i hele håret. Resultat Stærkere, mere modstandsdygtigt hår, der knækker mindre, føles glat og ser velplejet ud – allerede efter første brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 4021609062264
EAN: 4021609062264
Varenr.: 4021609062264
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
-47%85,99 kr
Før 162 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner er en conditioner, som er til dig med et fint og skrøbeligt hår. Den er skabt med microPROtec complex og Inter-Amino-Bond-Builder, og indeholder derudover sojaprotein, der har en **forstærkende virkning*...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 4021609062264
Varenr.: 100248
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
87 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200
93 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Bondpro Fortifying Conditioner (200ml)
-33%108 kr
Før 162 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
-21%120 kr
Før 151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses BondPro Fortifying Conditioner - 200 ml
152 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK79 kr108 krKøb
2NiceHair.dk85,99 kr85,99 krKøb
3Teknikproffset DK87 kr136 krKøb
4Lyko DK93 kr93 krKøb
5Bangerhead DK108 kr108 krKøb
6Cocopanda DK120 kr120 krKøb
7NordicFeel DK152 kr152 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Goldwell Dualsenses Bond Pro Bond Pro Fortifying Conditioner 200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202679 kr4,77 kr (6%)
20. apr. 202674,23 kr4,77 kr (6%)
25. mar. 202679 kr2 kr (3%)
24. mar. 202677 kr1 kr (1%)
23. mar. 202678 kr3 kr (4%)
22. mar. 202681 kr2 kr (2%)
21. mar. 202683 kr3 kr (4%)
20. mar. 202680 kr3 kr (4%)
17. mar. 202683 kr6 kr (7%)
16. mar. 202689 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret