Gå til hovedindhold

Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf

Pris fra 747 krtil 1.310 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 563 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 747 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wood Infusion Eau De Parfum
747 kr
Til butik
Wood Infusion Eau De Parfum billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 9369998005444
EAN: 9369998005444
Varenr.: 10499904
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldfield & Banks Wood Infusion (100 ml)
-29%933 kr
Før 1.310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Wood Infusion (100 ml) billede

Produktinformation

Inspireret af den frodige natur på den behagelige, kulturarvsnoterede Fraser Island i Stillehavet, er Wood Infusion en hyldest til alle træarter, der findes omkring øen. Denne duft er en eksotisk infusion af australske træer beriget med Sandeltræ Album, Iris og fløjlsagtig Agarwood (Oud Wood). Denne unikke kombination tilbyder mænd og kvinder en fornemmelse af en cremet og rig duft skabt af naturens mest ædle botaniske ingredienser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 425g
Artikel nr.: BO00201
EAN: 9369998005444
Varenr.: B094524
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldfield & Banks Wood Infusion 100ml
-25%933 kr
Før 1.245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf
1.310 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldfield & Banks Wood Infusion Eau de Parfum - 100 ml
1.310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK747 kr786 krKøb
2Bangerhead DK933 kr933 krKøb
3Cocopanda DK933 kr933 krKøb
4Lyko DK1.310 kr1.310 krKøb
5NordicFeel DK1.310 kr1.310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf

PriceData har fulgt prisen på Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf i 85 dage. Laveste pris i perioden er 747 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.041 kr.

Den nuværende pris på 747 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Goldfield & Banks Wood Infusion The Native Collection Eau de Parf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026747 kr39 kr (5%)
20. maj 2026786 kr424 kr (35%)
17. maj 20261.210 kr39 kr (3%)
16. maj 20261.171 kr39 kr (3%)
15. maj 20261.210 kr219 kr (22%)
14. maj 2026991 kr24 kr (2%)
13. maj 2026967 kr278 kr (22%)
9. mar. 20261.245 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret