Gå til hovedindhold

Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de

Pris fra 667 krtil 935 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 268 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 667 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldfield & Banks Pacific Rock Moss (50 ml)
-29%667 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Pacific Rock Moss (50 ml) billede

Produktinformation

Grib dagen og oplev et øjeblik af ren lykke med denne friske og akvatiske duft. En distinkt marin note, prydet med aromatiske essenser, fører dig på en frodig kystvandring på en perfekt sommerdag. Cedertræ giver denne parfume en solid base, hvorpå en frisk, havspray-duft afsløres, der minder om sommerdage med dykning i Australiens blå vande. En duft til både mænd og kvinder, inspireret af bølger, der slår mod solkyssede klipper og lange dage, der bliver til varme, sommeraftener...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 281g
Artikel nr.: BO00402
EAN: 9356353000015
Varenr.: B094509
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldfield & Banks Pacific Rock Moss 50ml
-25%667 kr
Før 890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Goldfield & Banks Pacific Rock Moss 50 ml
-12%787,6 kr
Før 895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Pacific Rock Moss 50 ml billede

Produktinformation

Grib dagen og oplev et øjeblik af ren lykke med denne friske, aquatiske duft. En karakteristisk maritim note kombineret med aromatiske essenser tager dig med på en frodig kystvandring på en perfekt sommerdag. Cedertræ danner en solid base for den friske d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Goldfield and Banks
EAN: 9356353000015
Varenr.: 50702868939094
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de
935 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldfield & Banks Pacific Rock Moss Eau de Parfum - 50 ml
935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK667 kr667 krKøb
2Cocopanda DK667 kr667 krKøb
3Skinsense787,6 kr787,6 krKøb
4Lyko DK935 kr935 krKøb
5NordicFeel DK935 kr935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de

PriceData har fulgt prisen på Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de i 177 dage. Laveste pris i perioden er 667 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 890 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 819 kr.

Den nuværende pris på 667 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Goldfield & Banks Pacific Rock Moss The Native Collection Eau de de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026667 kr120,6 kr (15%)
12. maj 2026787,6 kr102,4 kr (12%)
11. maj 2026890 kr102,4 kr (13%)
22. apr. 2026787,6 kr102,4 kr (12%)
14. mar. 2026890 kr86 kr (11%)
8. feb. 2026804 kr86 kr (10%)
29. dec. 2025890 kr129,25 kr (17%)
8. dec. 2025760,75 kr129,25 kr (15%)
7. dec. 2025890 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret