Gå til hovedindhold

Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu

Pris fra 667 krtil 935 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 268 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 667 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldfield & Banks Mustic Bliss (50 ml)
-29%667 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Mustic Bliss (50 ml) billede

Produktinformation

Mystic Bliss afspejler Aurora Australis, der pryder den stjerneklare nattehimmel over Tasmanien. Nedkølet af ren antarktisk luft, giver de sarte violette nuancer af figenfrugt og solbær farve til aromatiske noter af den hjemmehørende Kunzea, kardemomme, salvie og immortelle. Cedertræets kraft og hypnotiske røg smelter sammen med den pulveragtige blødhed fra orris og efterlader et himmelsk spor, der er jordnært, beroligende og vanedannende. Koncentration: 25% essenser og botaniske ekstrakter Botanicals & Essences Australsk Kunzea Figen Orris Kardemomme Immortelle Karamel Solbær Sandeltræ Australien Olfaktorisk familie: Gourmand - Aromatisk Duftbeskrivelse: Komfortabel - Mystisk Kreativ direktør: Dimitri Weber Parfumeur: Florian Gallo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
0
Artikel nr.: GB020111
EAN: 9356353001845
Varenr.: B100091
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldfield & Banks Mystic Bliss 50ml
-25%667 kr
Før 890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu
935 kr
Til butik
Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu billede

Produktinformation

Mystic Bliss afspejler Aurora Australis, der pryder den stjerneklare nattehimmel over Tasmanien. Nedkølet af ren antarktisk luft, giver de sarte violette nuancer af figenfrugt og solbær farve til aromatiske noter af den hjemmehørende Kunzea, kardemomme, salvie og immortelle. Cedertræets kraft og hypnotiske røg smelter sammen med den pulveragtige blødhed fra orris og efterlader et himmelsk spor, der er jordnært, beroligende og vanedannende.Koncentration: 25% essenser og botaniske ekstrakterBotanicals & EssencesAustralsk KunzeaFigenOrrisKardemommeImmortelleKaramelSolbærSandeltræ AustralienOlfaktorisk familie: Gourmand – AromatiskDuftbeskrivelse: Komfortabel – MystiskKreativ direktør: Dimitri WeberParfumeur: Florian GalloAnvendelse: Spray 1 til 3 pump på pulspunkter som hals, håndled og indersiden af albuerne.Tip: Undgå at gnide efter sprayning, da det kan ændre duftens udvikling.Opbygning: For en mere intens og langvarig duft, påfør på fugtet hud eller opbyg med en duftfri bodylotion. Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: GB020111
EAN: 9356353001845
Varenr.: 4107-109-0050
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldfield & Banks Mystic Bliss Eau de Parfum - 50 ml
935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK667 kr667 krKøb
2Cocopanda DK667 kr667 krKøb
3Lyko DK935 kr935 krKøb
4NordicFeel DK935 kr935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu

PriceData har fulgt prisen på Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu i 69 dage. Laveste pris i perioden er 667 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 890 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 779 kr.

Den nuværende pris på 667 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goldfield & Banks Mystic Bliss The Native Collection Eau de Parfu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026667 kr223 kr (25%)
26. mar. 2026890 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret