Gå til hovedindhold

Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa

Pris fra 847 krtil 1.310 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 463 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 847 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldfield & Banks Desert Rosewood (100 ml)
-35%847 kr
Før 1.310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Desert Rosewood (100 ml) billede

Produktinformation

Desert Rosewood præsenterer en rig, ambra- og træagtig duft, der fremkalder tykke, tørre dybe skove. En kraftig rus af harpiksholdig australsk Desert Rosewood afslører en sødme af mandarin og vanilje, før den endelig falder til ro i en eksotisk blanding af træ og krydderier. Den perfekte duft til kvinder og mænd, der elsker ambra, vanilje og læderagtige noter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 423g
Artikel nr.: BO00601
EAN: 9369999068240
Varenr.: B094498
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldfield & Banks Desert Rosewood 100ml
-25%847 kr
Før 1.130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa
1.310 kr
Til butik
Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa billede

Produktinformation

Desert Rosewood byder på en rig, ravfarvet og træagtig duft, der vækker tætte, tørre dybe skove til live. En kraftig strøm af harpiksagtig australsk Desert Rosewood afslører sødme af mandarin og vanilje, før den ender i en eksotisk blanding af træ og krydderier.Den perfekte duft til kvinder og mænd, der elsker rav, vanilje og læderagtige noter.Koncentration: 20 % essenser og botaniske ekstrakterBotanicals & EssencesDesert Rosewood AustralienMandarin SicilienKardemomme IndienBenzoin LaosVanilje KomorernePatchouli IndonesienOprindelse Buddha Wood: Central HighlandsOlfaktorisk familie: Kryddret – RavDuftbeskrivelse: Likøragtig – GourmandKreativ direktør: Dimitri WeberParfumeur: François Merle-BaudoinAnvendelse: Spray 1 til 3 pump på pulspunkter som hals, håndled og indersiden af albuerne.Tip: Undgå at gnide efter sprayning, da det kan ændre duftens udvikling.Opbygning: For en mere intens og langvarig duft, påfør på fugtet hud eller opbyg med en duftfri bodylotion. Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: BO00601
EAN: 9369999068240
Varenr.: 4107-106-0100
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldfield & Banks Desert Rosewood Eau de Parfum - 100 ml
1.310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK847 kr847 krKøb
2Cocopanda DK847 kr847 krKøb
3Lyko DK1.310 kr1.310 krKøb
4NordicFeel DK1.310 kr1.310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa

PriceData har fulgt prisen på Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa i 86 dage. Laveste pris i perioden er 847 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.032 kr.

Den nuværende pris på 847 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goldfield & Banks Desert Rosewood The Native Collection Eau de Pa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026847 kr283 kr (25%)
11. apr. 20261.130 kr225 kr (25%)
27. mar. 2026905 kr340 kr (27%)
9. mar. 20261.245 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret