Gå til hovedindhold

Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf

Pris fra 933 krtil 1.310 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 933 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldfield & Banks Bohemian Lime (100 ml)
-29%933 kr
Før 1.310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Bohemian Lime (100 ml) billede

Produktinformation

Under en solbeskinnet baldakin af frodig tropisk regnskov vækker Bohemian Lime et billede af indfødte citrus-træer, der henter liv fra de nærliggende brusende friske vandfald. Med sin opkvikkende åbning af australsk fingerlime og koriander, bløder Bohemian Lime op og afslører lykkelige, jordbundne noter af vetiver, cedertræ og sandeltræ. Bohemian Lime er en bekymringsfri duft for både kvinder og mænd og en hyldest til Byron Bay, Australiens førende frie, tropiske enklave, stedet hvor landet først møder solen.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 425g
Artikel nr.: BO222201
EAN: 9356353000008
Varenr.: B094494
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldfield & Banks Bohemian Lime 100ml
-25%933 kr
Før 1.245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Goldfield & Banks Bohemian Lime 100 ml
-12%1.107,92 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Bohemian Lime 100 ml billede

Produktinformation

Goldfield & Banks Bohemian Lime er en frisk og livlig citrusduft med noter af australsk fingerlime og koriander, der balanceres af varme, jordnære toner af vetiver, cedertræ og sandeltræ. Bohemian Lime dufter som solskin i en tropisk skov - let, grøn og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Populære produkter
EAN: 9356353000008
Varenr.: 50702868873558
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf
1.310 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldfield & Banks Bohemian Lime Eau de Parfum - 100 ml
1.310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK933 kr933 krKøb
2Cocopanda DK933 kr933 krKøb
3Skinsense1.107,92 kr1.107,92 krKøb
4Lyko DK1.310 kr1.310 krKøb
5NordicFeel DK1.310 kr1.310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf

PriceData har fulgt prisen på Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf i 177 dage. Laveste pris i perioden er 933 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.170 kr.

Den nuværende pris på 933 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Goldfield & Banks Bohemian Lime The Native Collection Eau de Parf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026933 kr174,92 kr (16%)
12. maj 20261.107,92 kr137,08 kr (11%)
11. maj 20261.245 kr137,08 kr (12%)
22. apr. 20261.107,92 kr137,08 kr (11%)
15. apr. 20261.245 kr50 kr (4%)
15. mar. 20261.195 kr69 kr (6%)
8. feb. 20261.126 kr119 kr (10%)
7. feb. 20261.245 kr50 kr (4%)
5. feb. 20261.195 kr50 kr (4%)
4. feb. 20261.245 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret