Gå til hovedindhold

Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå

PhilipsTekstil – shaverEAN: 8720389030857
Pris fra 172 krtil 239 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152 kr 20. maj

Sammenlign priser på Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Fabric Shaver - lint remover
172 kr
Til butik
Philips Fabric Shaver - lint remover billede

Produktinformation

Fnugfjerner, lille

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Rengoering
Artikel nr.: GCA2100/20
EAN: 8720389030857
Varenr.: 3310306
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 1000 series GCA2100/20 Fnullerfjerner Blå
174 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 1000 Series - Fnugfjerner - lille
174 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fnugfjerner - Philips 1000 Series GCA2100/20, blå
-22%209 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fnugfjerner - Philips 1000 Series GCA2100/20, blå
-21%229 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 1000 series GCA2100/20 Fnullerfjerner Blå
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK172 kr211 krKøb
2CompuMail DK174 kr174 krKøb
3CS MEGASTORE DK174 kr213 krKøb
4Butik24 DK199 kr238 krKøb
5Boligcenter DK209 kr209 krKøb
6Vivas DK229 kr298 krKøb
7Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå

PriceData har fulgt prisen på Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Philips Fnugfjerner series 1000 - GCA2100/20 - lyseblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026172 kr20 kr (13%)
20. maj 2026152 kr1 kr (1%)
19. maj 2026153 kr19 kr (11%)
7. maj 2026172 kr6 kr (3%)
9. apr. 2026178 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026177 kr9 kr (5%)
14. mar. 2026186 kr9 kr (5%)
11. mar. 2026177 kr7 kr (4%)
28. feb. 2026184 kr21 kr (10%)
26. feb. 2026205 kr16 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret