Gå til hovedindhold

Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19

Pris fra 67,46 krtil 89,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.46 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str.         6-12m 17-19 billede

Produktinformation

1 par skridsikre merinouldstrømper i rose blush fra GoBabyGo. Strømperne har skridsikre dutter under foden og på tæerne, der giver barnet stabilitet og hjælper med at forhindre glid på glatte overflader, når det lærer at kravle og gå. De er fremstillet af blød Superwash-merinould, som er temperaturregulerende, åndbar og behagelig mod huden. Ulden holder fødderne varme i kolde omgivelser og leder varme væk i varme omgivelser. Den kan absorbere op til 30% af sin egen vægt i fugt uden at føles våd og har naturlig UV-beskyttelse. Det lange skaft og ekstra ribkant ved anklen sikrer, at strømperne sidder godt på det aktive barns fod. Strømperne er certificeret efter Oeko-Tex Standard 100 og fri for skadelige kemikalier. De skridsikre silikonedutter er uden ftalater. GoBabyGo skridsikre merinouldstrømper i rose blush Skridsikre dutter under fod og tæer for ekstra stabilitet Styrker barnets motorik, balance og selvtillid Blød Superwash-merinould, temperaturregulerende og åndbar 80% merinould, 17% polyamid, 3% elastan Maskinevask: ja (30°C uldprogram) Oeko-Tex Standard 100 certificeret Producentfarve: rose blush Produceret i Letland...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GoBabyGo
Kategori: GoBabyGo
Størrelse: Str. 6-12m 17-19
Artikel nr.: LV53011 rose blush
EAN: 5712644657322
Varenr.: 5712644657322
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GoBabyGo Skridsikre Strømper - Uld - Rose Blush
89,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skridsikre Strømper - Merino Uld - Rose blush - 17/19
89,95 kr
Til butik
Skridsikre Strømper -  Merino Uld - Rose blush - 17/19 billede

Produktinformation

Merinould bør helst vaskes i hånden i lunkent vand, men kan også vaskes på et skånsomt uldprogram eller et håndvaskeprogram ved 30 grader Celsius. Undgå at bruge skyllemiddel; anvend i stedet uldvaskemiddel. Brug ikke blegemiddel. Merinouldsstrømpebukser bør tørres fladt liggende. Vask dem med vrangen ud.

Produktspecifikationer

Mærke: GOBABYGO
Kategori: 5423
Størrelse: 17/19
EAN: 5712644657322
Varenr.: 433ad104-c44d-460b-92e6-5ac59454d709
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Skridsikre Strømper - Merino Uld - Rose blush - 17/19
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK67,46 kr116,46 krKøb
2Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
3Pixizoo DK89,95 kr89,95 krKøb
4BabySam DK89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19

PriceData har fulgt prisen på Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 62,96 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 67,46 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Gobabygo Strømper Skridsikre Rose Blush Merinould - Str. 6-12m 17-19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202667,46 kr4,5 kr (6%)
17. maj 202671,96 kr4,5 kr (6%)
3. maj 202676,46 kr13,49 kr (15%)
27. apr. 202689,95 kr17,99 kr (25%)
20. apr. 202671,96 kr4,5 kr (7%)
17. apr. 202667,46 kr22,49 kr (25%)
16. apr. 202689,95 kr13,49 kr (18%)
15. apr. 202676,46 kr13,49 kr (15%)
14. apr. 202689,95 kr13,49 kr (18%)
13. apr. 202676,46 kr13,49 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret