Gå til hovedindhold

Aco GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret

AcoSanitetEAN: 8590830705531
Pris fra 444,74 krtil 931,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 486,51 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 444.74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
70 x 2000 mm Rør afløb stål GM-X
444,74 kr
Til butik
70 x 2000 mm Rør afløb stål GM-X billede

Produktinformation

70 x 2000 mm Rør afløb stål GM-X

Produktspecifikationer

EAN: 8590830705531
Varenr.: 15843990307151
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ACO Gm-x rør 70x2000 mm
472 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GM-X rør DN 70X2000 mm. Galvaniseret
538 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret
931,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN444,74 kr444,74 krKøb
2Proshop DK472 kr511 krKøb
3Elvvs.dk538 kr538 krKøb
4vvsfittings.dk931,25 kr931,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret i 176 dage. Laveste pris i perioden er 444,74 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 604 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 559 kr.

Den nuværende pris på 444,74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for GM-X rør DN70 x 2000 mm. Galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026444,74 kr27,26 kr (6%)
23. maj 2026472 kr27,26 kr (6%)
10. maj 2026444,74 kr106,26 kr (19%)
6. maj 2026551 kr10 kr (2%)
5. maj 2026561 kr10 kr (2%)
4. maj 2026551 kr21 kr (4%)
24. apr. 2026572 kr9 kr (2%)
23. apr. 2026581 kr10 kr (2%)
10. apr. 2026571 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026572 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret