Gå til hovedindhold

Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

GloriousMus og trackballsEAN: 0857372006969
Pris fra 302 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 337 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 262 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 302 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys
302 kr
Til butik
Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys billede

Produktinformation

Gaming mus, optisk sensor - Pixart 3360 optisk sensor, 6 programmerbare knapper, 400 - 12000 dpi indstillinger, 125 - 1000 Hz opdatering, 2 meters kabel, USB, vægt: 67 gram, størrelse: regular (128mm x 61/59/66mm x 37.5mm - L x B x H), mat sort med RGB lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glorious
Kategori: Mus
Artikel nr.: GO-BLACK
EAN: 0857372006969
Varenr.: 2722701
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Glorious Model O Optisk Kabling Sort
359 kr
Til butik
Glorious Model O Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Opdag Glorious Model O Optisk Kabling Sort – en revolutionerende gaming-mus designet til at levere uovertruffen ydeevne og komfort. Med en ultralet vægt og ergonomisk form er denne mus perfekt til lange gaming-sessioner. Den optiske sensor sikrer h

Produktspecifikationer

Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 0857372006969
Varenr.: 109079
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black
499 kr
Til butik
Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black billede

Produktinformation

Verdens letteste RGB gamingmus er nu landet hos Webdanes. Med sin minimale vægt og maksimale ydeevne er Model O uden tvivl et af de bedste gamingprodukter nogensinde! Blandt Model O's mange funktioner ses blandt andet justerbart RGB lys med 16,8 milioner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gaming mus
EAN: 0857372006969
Varenr.: GP003
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus GLORIOUS Model O Regular - sort
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus GLORIOUS Model O Regular - sort
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK302 kr341 krKøb
2Ultrashop359 kr359 krKøb
3WEBdanes499 kr499 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys i 183 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 302 kr er 12% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Glorious Model O - Matte Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026302 kr5 kr (2%)
9. apr. 2026307 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026306 kr3 kr (1%)
9. mar. 2026309 kr47 kr (18%)
8. mar. 2026262 kr47 kr (15%)
6. mar. 2026309 kr45 kr (17%)
5. mar. 2026264 kr37 kr (16%)
20. feb. 2026227 kr1 kr (0%)
15. feb. 2026228 kr16 kr (7%)
7. feb. 2026244 kr53 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret