Gå til hovedindhold

Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys

GloriousMus og trackballsEAN: 0850005352204
Pris fra 154 krtil 639 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 485 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 23. maj

Sammenlign priser på Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Glorious Model D Optisk Kablet Hvid
154 kr
Til butik
Glorious Model D Optisk Kablet Hvid billede

Produktinformation

Glorious Model D - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB 2.0 - hvidmatteret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GD-WHITE
EAN: 0850005352204
Varenr.: 995889802
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Glorious Model D Optisk Kablet Hvid
219 kr
Til butik
Glorious Model D Optisk Kablet Hvid billede

Produktinformation

Glorious Model D Optisk Kablet Hvid Oplev præcision og komfort med Glorious Model D Optisk Kablet Hvid. Denne letvægts gamingmus er designet til både casual og professionelle spillere, der ønsker det optimale forhold mellem hastighed og kontrol. Med sin e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 0850005352204
Varenr.: 126932
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Glorious Model D Gamingmus - Hvid - GEEKD.dk
232 kr
Til butik
Glorious Model D Gamingmus - Hvid - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev det ultimative inden for gaming med Glorious Model D Gamingmus. Denne professionelle gamingmus er udstyret med en præcisionsoptisk sensor fra Pixart (PMW 3360) og tilbyder en imponerende trackingopløsning på op til 12.000 DPI. Den unikke honeycomb-d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glorious
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 0850005352204
Varenr.: 42823425065197
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys
329 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Glorious Model D Matte White
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus GLORIOUS Model D Regular - hvid
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus GLORIOUS Model D Regular - hvid
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK154 kr154 krKøb
2Ultrashop219 kr219 krKøb
3Geekd232 kr232 krKøb
4Proshop DK329 kr368 krKøb
5WEBdanes499 kr499 krKøb
6Boligcenter DK619 kr619 krKøb
7Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys

PriceData har fulgt prisen på Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys i 184 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Glorious Model D - Matte White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid med RGB-LED lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026154 kr1 kr (1%)
23. maj 2026153 kr29 kr (16%)
20. maj 2026182 kr35 kr (16%)
17. maj 2026217 kr6 kr (3%)
16. maj 2026223 kr6 kr (3%)
14. maj 2026217 kr6 kr (3%)
13. maj 2026223 kr5 kr (2%)
12. maj 2026218 kr5 kr (2%)
11. maj 2026223 kr5 kr (2%)
9. maj 2026218 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret