Gå til hovedindhold

Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn

GlomexSejlads og raftingEAN: 8051566302673
Pris fra 741 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 358 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 706,1 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 741 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Glomex VT300 TV antenne compact avior m/kabel og beslag
741 kr
Til butik
Glomex VT300 TV antenne compact avior m/kabel og beslag billede

Produktinformation

Glomex Avior er en strålende tv- og radioantenne. Det betyder, at du ikke behøver at rette antennen for at finde den bedste modtagelse.  Det kompakte design gør antennen optimal til montering på alle typer både.  Fremstillet af UV-bestandig ASA-plast. Specifikationer: Spænding: 12 Volt  Strømforbrug: 20mA  Frekvens: 40 / 890MHz  Impedans: 75  Antenne diameter: 100mm  Højde: 210 mm  Beslag diameter: 25mm  TV-enheder max: 1stk  Vægt: 250g I pakken: antenneforstærker, 10 meter antennekabel, 1,5 meter kabel mellem antenneforstærker og TV/radio og universalbeslag.

Produktspecifikationer

Mærke: Glomex
Kategori: TV- og radioantenner til båd
Artikel nr.: 1114229
EAN: 8051566302673
Varenr.: 200356
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Glomex VT300 TV antenne compact avior med kabel og beslag
-21%865 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Glomex VT300 TV antenne compact avior med kabel og beslag billede

Produktinformation

Kompakt TV- og FM-antenne til båd Glomex Avior VT300 er en omnidirektionel TV- og FM-radioantenne til marine brug. Den modtager digitale DVB-T/T2-signaler i Full HD samt FM-radio uden at skulle rettes ind mod senderen, og passer til alle bådetyper. Konstr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glomex
Kategori: Tv & radio antenner
EAN: 8051566302673
Varenr.: 53935844196681
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn
998 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Glomex VT300 TV antenne compact avior med kabel og beslag - 1114229
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK741 kr741 krKøb
2RenBåd.dk865 kr865 krKøb
3CS MEGASTORE DK998 kr1.037 krKøb
4Anyparts1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn

PriceData har fulgt prisen på Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn i 182 dage. Laveste pris i perioden er 706,1 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 774 kr.

Den nuværende pris på 741 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Glomex AVIOR VT300 antenne til TV og radio DVBt/FM til båd og campingvogn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026741 kr5 kr (1%)
1. jun. 2026736 kr24 kr (3%)
30. maj 2026712 kr29 kr (4%)
14. maj 2026741 kr67 kr (8%)
28. apr. 2026808 kr51,55 kr (7%)
27. apr. 2026756,45 kr51,55 kr (6%)
26. apr. 2026808 kr9,8 kr (1%)
19. apr. 2026798,2 kr61,4 kr (8%)
17. apr. 2026736,8 kr30,7 kr (4%)
16. apr. 2026706,1 kr101,9 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret