Gå til hovedindhold

Light Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu

LightBelysningEAN: 6410014500535
Pris fra 10 krtil 22 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu
10 kr
Til butik
Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu billede

Produktinformation

Et fleksibelt system, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg.

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Skinne 230V - Alu 3 Faset
EAN: 6410014500535
Varenr.: 34946
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global 3f wirebeslag skb 16-1 kort gr
11,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL 3F WIREBESLAG SKB 16-1 KORT GR
13,73 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trilux 5854600, Sort
22 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk10 kr10 krKøb
2MaintainIt11,25 kr11,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN13,73 kr13,73 krKøb
4CS MEGASTORE DK22 kr61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu

PriceData har fulgt prisen på Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu i 177 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Global Wirebeslag Kort 3-faset/1-faset Alu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202610 kr
24. maj 202610,75 kr
12. maj 202610 kr
8. maj 202610,11 kr
6. maj 202610 kr
5. maj 202610,75 kr
24. apr. 202610 kr
23. apr. 202610,63 kr
27. mar. 202610 kr
19. feb. 202610,93 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret