Gå til hovedindhold

Belid Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt)

BelidEludstyrEAN: 6410014508371
Pris fra 116 krtil 240 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GLOBAL trac 1-faset - T-stykke venstre sort (GB 37)
116 kr
Til butik
GLOBAL trac 1-faset - T-stykke venstre sort (GB 37) billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Belysning Lysskinner 1-faset lysskinne
EAN: 6410014508371
Varenr.: 4245508376
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL T-STYKKE GB 37-2 1F SO
177,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt)
195 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Belid GB37-2 T-koppling Global 1-fas Belid
-7%240 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK116 kr116 krKøb
2EL-GROSSISTEN177,75 kr177,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK195 kr234 krKøb
4Teknikproffset DK240 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt)

PriceData har fulgt prisen på Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt) i 159 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Global 1F T-Stykke GB37-2 venstre sort (indvendigt) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026116 kr61,75 kr (35%)
26. maj 2026177,75 kr61,75 kr (53%)
23. maj 2026116 kr61,75 kr (35%)
22. maj 2026177,75 kr61,75 kr (53%)
8. maj 2026116 kr50,33 kr (30%)
7. maj 2026166,33 kr50,33 kr (43%)
30. apr. 2026116 kr50,33 kr (30%)
29. apr. 2026166,33 kr50,33 kr (43%)
1. apr. 2026116 kr50,33 kr (30%)
31. mar. 2026166,33 kr50,33 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret