Gå til hovedindhold

Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning

PhilipsGlattejernEAN: 8710103974178
Pris fra 504 krtil 649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 503 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Metallic deep purple Hårglatter BHS752
504 kr
Til butik
Philips Metallic deep purple Hårglatter BHS752 billede

Produktinformation

Philips 7000 Series BHS752 - Hårglatter - metallisk mørklilla

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: BHS752/00
EAN: 8710103974178
Varenr.: 1000654710
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Glattejern 7000 Series
507 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Metallic deep purple Hårglatter BHS752
584 kr
Til butik
Philips Metallic deep purple Hårglatter BHS752 billede

Produktinformation

Antal värmelägen: 12, Automatisk avstängning: Ja, Egenskaper: Upphängningsring, floating plates, Färg: Metallic deep purple, Garanti: 2 år, Indikatorer: Klar för användning, Jongenerator: Ja, Kategori: Hårvård, skönhet, Kontrollelement: Vred, Låsfunktion: Ja, Maxtemperatur: 230 °C, Medföljande tillbehör: Heat-resistant roll-out mat, Platt längd: 105 mm, Plattbredd: 25 mm, Plattmaterial: Ceramic argan oil infused, Produkttyp: Riktare, Sladd: 2 m - vridning, Spänning: 110 - 240 V, Stylerfunktioner: Uträtning, curling, Teknologi: ThermoShield technology, Typ: LED-skärm, Uppvärmningstid: 0.5 minut.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Fladjern
EAN: 8710103974178
Varenr.: C66495
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårglattejern Philips 7000 Series BHS752 - metallisk mørklilla
-2%619 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårglattejern Philips 7000 Series BHS752 - metallisk mørklilla
-2%639 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Metallic deep purple Hårglatter BHS752
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK504 kr504 krKøb
2Proshop DK507 kr546 krKøb
3Teknikproffset DK584 kr643 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr708 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning

PriceData har fulgt prisen på Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning i 181 dage. Laveste pris i perioden er 502 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 623 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Glattejern Philips 7000 Series BHS752/00 - Warm Purple, 2 m ledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026504 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026503 kr4 kr (1%)
31. maj 2026507 kr4 kr (1%)
28. maj 2026503 kr6 kr (1%)
24. maj 2026509 kr2 kr (0%)
21. maj 2026511 kr45 kr (8%)
20. maj 2026556 kr38 kr (6%)
19. maj 2026594 kr8 kr (1%)
18. maj 2026602 kr93 kr (18%)
17. maj 2026509 kr114 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret