Gå til hovedindhold

Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml

GisadaParfume og eau de cologneEAN: 7640164030425
Pris fra 448 krtil 635 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 448 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gisada Ambassadora Women Eau De Parfum 50 ml
-20%448 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gisada Ambassadora Women Eau De Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Gisada Ambassadora Women Eau De Parfum er en smuk, feminin duft med frugtagtige, blomsteragtige og orientalske noter.

Produktspecifikationer

Mærke: Gisada
Kategori: Parfume
Artikel nr.: GIS30425
EAN: 7640164030425
Varenr.: 3316851
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml
635 kr
Til butik
Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Ambassador Women er en smuk feminin duft med frugtagtige, blomsteragtige og orientalske noter. Den har en forfriskende topnote af pære, berga mot, fersken, morgenfrue og violblade, efterfulgt af blomstrende og frugtagtige hjertenoter af fresia, rose, tuberose, hindbær og blomme. Basisnoterne omfatter moskus, patchouli, vanilje, tonkabønner, sandeltræ og cedertræ, som giver en varm og sensuel finish. Denne duft er designet til at få den feminine side frem i bæreren. Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gisada
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: GIS30425
EAN: 7640164030425
Varenr.: 4036-102-0050
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Gisada Ambassador Women Eau de Parfum - 50 ml
635 kr
Til butik
Gisada Ambassador Women Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

Ambassador Women er en smuk feminin duft med frugtagtige, blomsteragtige og orientalske noter. Den har en forfriskende topnote af pære, berga mot, fersken, morgenfrue og violblade, efterfulgt af blomstrende og frugtagtige hjertenoter af fresia, rose, tuberose, hindbær og blomme. Basisnoterne omfatter moskus, patchouli, vanilje, tonkabønner, sandeltræ og cedertræ, som giver en varm og sensuel finish. Denne duft er designet til at få den feminine side frem i bæreren.

Produktspecifikationer

Mærke: Gisada
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 197756
EAN: 7640164030425
Varenr.: 197756

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK448 kr448 krKøb
2Lyko DK635 kr635 krKøb
3NordicFeel DK635 kr635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 448 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 635 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 499 kr.

Den nuværende pris på 448 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Gisada Prestige Line Ambassador Women Eau de Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026448 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026449 kr24 kr (5%)
8. apr. 2026473 kr17 kr (3%)
26. feb. 2026490 kr27 kr (6%)
11. feb. 2026463 kr27 kr (6%)
29. jan. 2026490 kr145 kr (23%)
10. jan. 2026635 kr145 kr (30%)
3. jan. 2026490 kr3 kr (1%)
2. jan. 2026487 kr3 kr (1%)
31. dec. 2025490 kr52 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret