Gå til hovedindhold

Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614274752038
Pris fra 413 krtil 574 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 408,13 kr 31. maj

Sammenlign priser på Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Giorgio Armani Power of You EdP (30 ml)
-27%413 kr
Før 562 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Giorgio Armani Power of You EdP (30 ml) billede

Produktinformation

Own the moment with POWER OF YOU EAU DE PARFUM. Emporio Armani har skabt en ny slags gourmand-duft, baseret på en blanding af ingredienser, der føles anderledes. INGREDIENSER: Det begynder med et levende, ufiltreret udbrud af passionsfrugt. Tænk skarpt, saftigt og præcis hvad du har brug for til at skære igennem støjen. Det er ikke bare et hint; det er et statement - den rene essens af frugten. I duften åbner hjertet sig for frangipani. Det er hverken tungt eller gammeldags, men en transparent, strålende blomsterduft, der uden at anstrenge sig for meget, tilføjer et sofistikeret lag. Det er det, der giver duften dens unikke glød. Den ægte dybde stammer fra en både blød og effektfuld base. Den indeholder ægte premium Madagaskar vanilje - cremet, rig og vanedannende. Med sin jordnære varme bringer blandingen en nuanceret, karamelagtig sødme, der føles dyb og uventet. Det er mere end bare en duft, det er en stemning. Power of You skaber en aura, en strålende glorie, der taler for sig selv. Din eksotiske udstråling, på flaske, dag og nat.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Eau de Parfum til hende
0
Artikel nr.: LG2140
EAN: 3614274752038
Varenr.: B100713
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml
-17%475 kr
Før 575 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Power Of You Eau de Parfum - 30 ml
516 kr
Til butik
Armani Power Of You Eau de Parfum - 30 ml billede

Produktinformation

Own the moment with POWER OF YOU EAU DE PARFUM. Emporio Armani har skabt en ny type gourmand-duft, baseret på en blanding af ingredienser, der føles anderledes. INGREDIENSER: Det starter med et livligt, ufiltreret udbrud af passionsfrugt. Tænk skarpt, saftigt og præcis det, du har brug for til at skære igennem støjen. Det er ikke bare en antydning, det er et statement – frugtens rene essens. I duften åbner hjertet sig for frangipani. Det er hverken tungt eller gammeldags, men en transparent, strålende blomsterduft, der uden at anstrenge sig for meget, tilføjer et sofistikeret lag. Det er det, der giver duften sin unikke udstråling. Det virkelige dybde kommer fra en både blød og effektfuld base. Den indeholder ægte premium Madagaskar-vanilje – cremet, rig og afhængighedsskabende. Med sin jordnære varme giver blandingen en nuanceret, karamelagtig sødme, der føles dyb og uventet. Det er mere end blot en duft, det er en stemning. Power of You skaber en aura, en strålende glorie, der taler for sig selv. Din exotiske udstråling, på flaske, dag som nat.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 197892
EAN: 3614274752038
Varenr.: 197892
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Power Of You Eau de Parfum 30 ml
550 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emporio Armani Power of You Eau de Parfum
574 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK413 kr413 krKøb
2BilligParfume.dk475 kr475 krKøb
3NordicFeel DK516 kr516 krKøb
4Lyko DK550 kr550 krKøb
5CS MEGASTORE DK574 kr613 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml i 145 dage. Laveste pris i perioden er 408,13 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 550 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 457 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026413 kr62 kr (13%)
2. jun. 2026475 kr62,5 kr (15%)
1. jun. 2026412,5 kr4,37 kr (1%)
31. maj 2026408,13 kr66,87 kr (14%)
30. maj 2026475 kr64 kr (16%)
29. maj 2026411 kr2,87 kr (1%)
27. maj 2026408,13 kr66,87 kr (14%)
26. maj 2026475 kr52 kr (12%)
25. maj 2026423 kr52 kr (11%)
24. maj 2026475 kr3,09 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret