Gå til hovedindhold

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614274091885
Pris fra 871 krtil 1.150 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 279 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 871 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Acqua Di Gioia Eau De Parfum Intense 100 ml
-30%871 kr
Før 1.245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Acqua Di Gioia Eau De Parfum Intense 100 ml billede

Produktinformation

Oplev den nye Acqua di Gioia EDP Intense - en sprudlende intensitet der blander livlige citrusnoter og saftige røde frugter - fremhævet af en blomstrende duo af delikate rosenblade og vandig jasmin der fanger den evige stemning i en italiensk sommer.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LE6459
EAN: 3614274091885
Varenr.: 3296527
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Aqua Di Gioia EdP Intense (100 ml)
-34%940 kr
Før 1.432 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Aqua Di Gioia EdP Intense (100 ml) billede

Produktinformation

Oplev den nye Acqua di Gioia EDP Intense, en sprudlende intensitet, der blander levende citrusnoter og dejlige røde frugter og bær og indfanger den evige følelse af italiensk sommer. Duften er en fortryllende invitation til at fordybe sig i Middelhavets endeløse sollys og turkisblå hav og rummer den karakteristiske essens af denne fængslende region. En trio af farverige, sprudlende italienske citrusfrugter åbner duften og fletter sig sammen med en saftig akkord af røde frugter og bær, og en buket af delikate blade af damaskusrose og akvatisk jasmin grandiflorum blomstrer i hjertet af duften. De rene og træagtige basenoter af moskus minder om den endeløse varme på en herlig sommerdag ved Middelhavet. Vi har skabt en ny fortryllende flaske, fuld af kontraster og lavet i den ikoniske runde ACQUA DI GIOIA-form. Den organiske form er nu beklædt med forskellige grønne nuancer, der spænder fra en gennemskinnelig subtil mintgrøn i toppen af flasken til en dybere og strålende turkis intensitet i bunden.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 392g
Artikel nr.: LE6459
EAN: 3614274091885
Varenr.: B088858
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Intense For Women EDP 100 ml
-26%994,34 kr
Før 1.340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Intense For Women EDP 100 ml billede

Produktinformation

Giorgio Armani Acqua Di Gioia For Women Intense EDP er en sprudlende intens duft, der blander livlige citrusnoter og lækre røde frugter og indfanger stemningen af en evig italiensk sommer. Den er en fortryllende invitation til at fordybe dig i Middelhavet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3614274091885
Varenr.: 108655
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml
995 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Acqua Di Gio Absolu Intense Eau de Parfum - 100 ml
1.035 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Eau De Parfum Intense 100 ml
1.150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK871 kr871 krKøb
2Bangerhead DK940 kr940 krKøb
3NiceHair.dk994,34 kr994,34 krKøb
4Lyko DK995 kr995 krKøb
5NordicFeel DK1.035 kr1.035 krKøb
6EauDeParfum.dk1.150 kr1.150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 678,7 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 1.150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 935 kr.

Den nuværende pris på 871 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Intense 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026871 kr123 kr (12%)
14. maj 2026994 kr
12. maj 2026994,34 kr
11. maj 2026995 kr1 kr (0%)
9. maj 2026994 kr28 kr (3%)
5. maj 2026966 kr3 kr (0%)
4. maj 2026963 kr2 kr (0%)
3. maj 2026961 kr1 kr (0%)
2. maj 2026962 kr32,34 kr (3%)
24. apr. 2026994,34 kr155,66 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret