Gå til hovedindhold

Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35

Gillian JonesSpejleEAN: 5713982012262
Pris fra 49 krtil 149,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100,95 kr (67% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Hollywoodspejl med Touch LED lys og USB-C
-57%49 kr
Før 114 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Hollywoodspejl med Touch LED lys og USB-C billede

Produktinformation

Make-up-spejl giver skyggefri belysning med 16 kraftige LED-lys, touch tænd/sluk-betjening, et vipbart spejl for den rette betragtningsvinkel og fleksibel strøm via USB-C eller batteri. Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch LED Light and USB-C er et bordspejl designet til din skønhedsrutine, med en fod med bakke til småting som hårnåle og et vippbart design, der hjælper dig med at placere spejlet præcis efter behov. 16 kraftige LED-lys Touchfunktion for nem betjening Vipbart spejl for justerbar betragtningsvinkel Fod med bakke til små tilbehørsdele Drives af 4x AA-batterier eller medfølgende USB-C-kabel Nyd klarere overblik og en mere organiseret opsætning, når du lægger make-up ved bordet.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeupspejl
Artikel nr.: 10261-35
EAN: 5713982012262
Varenr.: 3353247
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35
-34%99,33 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35 billede

Produktinformation

Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35 er et smart bordspejl med 16 kraftige LED-lys, som giver dig optimale forhold, når du skal udføre din daglige hudplejerutine eller lægge en smuk makeup. Spejlet er med touch-funktion, så de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Face Mirrors
EAN: 5713982012262
Varenr.: 116031
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones Hollywood-spejl med touch, LED-lys og USB-C - Rosa
105 kr
Til butik
Gillian Jones Hollywood-spejl med touch, LED-lys og USB-C - Rosa billede

Produktinformation

Forbedr din skønhedsrutine med, Gillian Jones Hollywood Mirror, . Med 16 kraftige LED-lys og en touch-funktion sikrer dette spejl perfekt belysning. Vip for at få den ideelle vinkel, og brug bakkefoden til små genstande. Drives af 4xAA-batterier eller det medfølgende USB-C-kabel. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Sminkespejl
EAN: 5713982012262
Varenr.: D13968
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones - Hollywoodspejl Med Touch, Lys Og Usb-c - Rosa
109,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gillian Jones Hollywood Mirror With Touch, Led Light And USB Pink
149 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones Bordspejl - Firkant - LED/Touch - Rosa
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK49 kr88 krKøb
2NiceHair.dk99,33 kr99,33 krKøb
3Teknikproffset DK105 kr154 krKøb
4Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
5Lyko DK149 kr149 krKøb
6Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Gillian Jones Hollywood Mirror with Touch & USB-C - Rose 10261-35 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202649 kr40,4 kr (45%)
21. maj 202689,4 kr12,6 kr (12%)
20. maj 2026102 kr12,6 kr (14%)
8. maj 202689,4 kr13,4 kr (18%)
28. apr. 202676 kr13,4 kr (15%)
23. apr. 202689,4 kr9,48 kr (12%)
21. apr. 202679,92 kr20,92 kr (35%)
17. apr. 202659 kr6 kr (9%)
11. apr. 202665 kr24,4 kr (27%)
3. apr. 202689,4 kr11,28 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret