Gå til hovedindhold

Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast

Gillian JonesPersonlig plejeEAN: 5713982009170
Pris fra 179 krtil 299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120,95 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152,81 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Secrets 3-dele kosmetiktaskesæt i 100% genanvendt plastik
-40%179 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Secrets 3-dele kosmetiktaskesæt i 100% genanvendt plastik billede

Produktinformation

Secrets 3-dele kosmetiktaskesæt i 100% genanvendt plastik - din ultimative løsning til organiseret og miljøvenlig opbevaring af dine skønhedsprodukter. Disse tasker tilbyder ikke kun en smart opbevaringsløsning, men er også et skridt i retning af bæredygt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse brands
EAN: 5713982009170
Varenr.: GILLI0071
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones - 3-piece Cosmetic Bag Set in 100% R
180 kr
Til butik
Gillian Jones - 3-piece Cosmetic Bag Set in 100% R billede

Produktinformation

Gillian Jones - Kosmetiktaskesæt i 3 dele af 100 % genbrugsplast. Sampak med 3 stk. En stor kosmetiktaske med 2 hanke og med indretning bestående af 2 lige store net -lommer. Derudover en makeup-pung, til f.eks. elektronik, når du er på farten, eller til brug som clutch til en aften i byen. og en check-in-pose i PVC-fri plast. Mål stor toilettaske: 21,5x30x7. Mål mindre pung: 12,5x20x2,5. Mål gennemsigtig pung: 14x21,5x0,7.

Produktspecifikationer

Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: 10113-BA
EAN: 5713982009170
Varenr.: 3192476
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Studio 3 Set - sort Quilt 10113-BA
-34%198,65 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Studio 3 Set - sort Quilt 10113-BA billede

Produktinformation

Gillian Jones Studio 3 Set - Black Quilt er en super fin sampak med **3 toilettasker**. Den indeholder en stor toilettaske, som indeholder to net-lommer samt et lynlås-rum, og kan rumme alt hvad man har brug for på bl.a. rejser. Alt fra hårprodukter, toil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personal Care
EAN: 5713982009170
Varenr.: 97912
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dame toilettasker sæt med 3 - sort
-30%210 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast
253 kr
Til butik
Gå til Hugo P
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gillian Jones Secrets Love Toilettaske 3-Delt Sæt Sort
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop179 kr179 krKøb
2Proshop DK180 kr219 krKøb
3NiceHair.dk198,65 kr198,65 krKøb
4Fenomen.dk210 kr210 krKøb
5Teknikproffset DK253 kr302 krKøb
6Hugo P299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast i 101 dage. Laveste pris i perioden er 152,81 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Gillian Jones 3-delt kosmetiktaskesæt i 100 % genbrugsplast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026179 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026180 kr1 kr (1%)
21. maj 2026179 kr1 kr (1%)
20. maj 2026180 kr1 kr (1%)
5. maj 2026179 kr1 kr (1%)
3. maj 2026180 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026179 kr19,17 kr (12%)
13. apr. 2026159,83 kr19,17 kr (11%)
1. apr. 2026179 kr22,76 kr (15%)
24. mar. 2026156,24 kr3,43 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret