Gå til hovedindhold

Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A

GillettePersonlig plejeEAN: 7702018605378
Pris fra 159 krtil 259 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gillette Labs barberblade - 4 stk. refills
-25%159 kr
Før 212 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillette Labs barberblade - 4 stk. refills billede

Produktinformation

Ekstra barberblade Gillette Skincare Labs (4 enheder) er et eksklusivt produkt af topkvalitet til kropspleje. Hvis du er på udkig efter de bedste personlige hygiejneprodukter, er vores 100% originale Gillette produkter lige hvad du leder efter.Gillette Skincare Labs er en barberblad-refill designet til at give en tæt og behagelig barbering, ideel til både mænd og unisex, og tilpasser sig dem, der ønsker alsidighed og effektivitet i deres daglige rutine. Denne pakke indeholder 4 stk. refills, der er kompatible med Skincare Labs-håndtag, hvilket sikrer langvarig brug og nem udskiftning ved hver cyklus. Bladene er optimeret til alle hudtyper og giver en glat barbering, samtidig med at risikoen for irritation eller snit minimeres, selv på følsom hud. Fremstillet efter Gillette’s strenge, globalt anerkendte standarder kombinerer dette produkt præcis skæreevne med holdbare og sikre materialer – ideelt for dem, der værdsætter kvalitet i hver detalje af deres barbering. Det alsidige design gør det også velegnet til deling i husstande med flere brugere og kan anvendes i alle regioner takket være dets internationale og universelle tilpasningsevne. Gillette Skincare Labs-refills er dermed en effektiv og pålidelig løsning til at opretholde et velplejet og ensartet resultat hver dag.Køn: MændUnisexEnheder: 4 enhederAnbefalet brug: Alle hudtyper...

Produktspecifikationer

Mærke: Gillette
Kategori: Barbersæt
Vægt: 0.04g
EAN: 7702018605378
Varenr.: 1772396
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik
Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

- Passer til alle Gillette Labs barberskrabere. Brug med Gillette Labs Med Exfoliating Bar - Fantastisk komfort og nærhed takket være fem skarpe blade - Jævn og effektiv barbering med fem skarpe blade, og mindre ryk og slid (sammenlignet med Sensor3) - Højeste præcision med en trimmer på bagsiden til svært tilgængelige områder og for præcise kanter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gillette
Kategori: Barberblade og -høvle,Personlig pleje,Barberblade og barberskrabere
EAN: 7702018605378
Varenr.: 7702018605378
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillette Labs Razor Blades (4-Pack)
161 kr
Til butik
Gillette Labs Razor Blades (4-Pack) billede

Produktinformation

- Passer til alle Gillette Labs skrabere: brug den sammen med Gillette Labs med Exfoliating Bar - Utroligt behagelig tæthed: takket være 5 skarpe blade - Nem effektivitet: 5 skarpe blade for en glat barbering med mindre hiven og trækken (vs. Sensor3) - Ultimativ præcision: med en trimmer på bagsiden til svært tilgængelige områder og præcise kanter Gillette Labs barberbladsrefiller fra Gillette passer til alle Gillette Labs skrabere. Denne innovative refill har fem skarpe blade og en åbning i midten, hvor eksfolieringsbaren passer og klikkes på plads med et enkelt 'klik'. Denne refill gør det nemt at skifte til friske blade, uanset hvilken Gillette Labs skraber du foretrækker. Gillette Labs skrabere er fantastiske gavesæt til mænd, især når de kombineres med et ekstra sæt barberbladsrefiller.

Produktspecifikationer

Mærke: Gillette
Kategori: Barbergrej
Artikel nr.: 7702018605378
EAN: 7702018605378
Varenr.: 3128502
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillette Gillette Labs Razor Blades Key Size Refill Pack Of 4 Units
164 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gillette Labs Razor Blades 4 stk
175 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillette Rakblad Labs 4st
177 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gillette Labs barberblade - 4 stk. refills
-22%180 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barberblade Labs 4 stk
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK159 kr159 krKøb
2InkClub DK159 kr159 krKøb
3Proshop DK161 kr200 krKøb
4CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
5Lyko DK175 kr175 krKøb
6Teknikproffset DK177 kr226 krKøb
7Vivas DK180 kr279 krKøb
8Estore DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A i 153 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Gillette Gillette Labs barberblade 4-pakning 7702018605378 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026159 kr27 kr (20%)
27. mar. 2026132 kr27 kr (17%)
7. feb. 2026159 kr2 kr (1%)
6. feb. 2026161 kr2 kr (1%)
2. feb. 2026159 kr2 kr (1%)
1. feb. 2026161 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026159 kr2 kr (1%)
19. jan. 2026157 kr2 kr (1%)
16. jan. 2026159 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026161 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret