Gå til hovedindhold

Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A

GilletteBarberknive og barberbladeEAN: 7702018852475
Pris fra 112,5 krtil 189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 76,5 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 96,23 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.5 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillette Fusion5 Power 4 pieces
-25%112,5 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillette Fusion5 Power 4 pieces billede

Produktinformation

Gillette Fusion5 Power er barberblade til mænd med ny og forbedret bladteknologi, som samtidig sikrer fleksibel komfortbeskyttelse. Hvert skær er behandlet med naturlige olier og E-vitamin, som virker fugtgivende og giver en ekstra behagelig barbering. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gillette
Kategori: Razors & Razor Blades
EAN: 7702018852475
Varenr.: 75597
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillette Fusion5-barberblade, 4 stk.
116 kr
Til butik
Gillette Fusion5-barberblade, 4 stk. billede

Produktinformation

- Gillettes 5-blades glathed til overkommelig pris - Produceret med antifriktions blade, der giver op til 20 barberinger pr. blad - Præcisionstrimmer til svært tilgængelige områder og styling af ansigtshår - Op til 4 måneders barbering i hver pakke - Bløde mikrofinner udglatter og blødgør nænsomt huden for at forberede den på en glat barbering - Barberblade passer til ProGlide-, ProShield- og Fusion-håndtag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gillette
Kategori: Barbergrej
Artikel nr.: 7702018852475
EAN: 7702018852475
Varenr.: 2960714
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gillette Fusion5 Power Blades - 4 stk
119 kr
Til butik
Gillette Fusion5 Power Blades - 4 stk billede

Produktinformation

⚡ Kompatibel med alle Fusion-håndtag · 4 stk anti-friktionsblade · Præcisionstrimmer til detaljerGlat, kontrolleret barbering med patronblade designet til at arbejde sammen med håndtag, der giver mikropulser. Hvert blad har fem tynde, skarpe skær og en smørende stribe, der hjælper med at reducere friktion. På bagsiden finder du en integreret præcisionstrimmer til eksakte kanter ved bakkenbarter, under næsen og omkring skægkonturer.FordeleFire anti-friktionsblade for en tæt og behagelig barbering.Smørende stribe, der falmer som indikator for, hvornår bladet bør udskiftes.Blød skærekant hjælper med at strække huden, så hårene løftes før skærene.Optimeret til brug med håndtag med mikropulser (Power), men fungerer også i ikke-batteridrevne håndtag.Sådan bruger du produktetFugt huden grundigt og brug barbergel eller -skum for optimal bevægelse.Barber med let hånd og korte strøg; skyl kassetten ofte under varmt vand.Brug præcisionstrimmeren til kanter, bakkenbarter og områder med begrænset plads.Skyl bladet efter brug og opbevar det tørt – udskift når komforten eller glideevnen aftager.Kompatibilitet og indholdPasser til alle håndtag i Fusion-familien, herunder modeller med og uden Power-funktion.Pakken rækker til flere ugers barbering; mange oplever op til en måneds brug pr. blad, afhængigt af hårtype og hyppighed.4 barberblade (patroner).

Produktspecifikationer

Mærke: Gillette
Kategori: Barbering
Artikel nr.: 7702018852475
EAN: 7702018852475
Varenr.: 7702018852475
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gillette Fusion5 Power Razor Blades 4-pack 4 stk
145 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillette Rakblad Fusion Power 4-pack (852475)
-40%149 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GILLETTE Fusion Power udskiftning barberblade 4 stk
158 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A
179 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillette Fusion Power Barberblade Og Barberskraber - 4 Blade
179,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barberblade Fusion 4 stk
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk112,5 kr112,5 krKøb
2Proshop DK116 kr155 krKøb
3Beautycos DK119 kr148 krKøb
4Lyko DK145 kr145 krKøb
5Teknikproffset DK149 kr198 krKøb
6CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
7InkClub DK179 kr179 krKøb
8Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
9Estore DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 96,23 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 112,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Gillette Gillette Fusion5 Power Barberblade, 4-pakning 7702018852475 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026112,5 kr3,5 kr (3%)
30. maj 2026116 kr3,5 kr (3%)
28. maj 2026112,5 kr3,5 kr (3%)
25. maj 2026116 kr5 kr (5%)
6. maj 2026111 kr10 kr (10%)
4. maj 2026101 kr10 kr (9%)
28. apr. 2026111 kr5 kr (4%)
27. apr. 2026116 kr5 kr (5%)
25. apr. 2026111 kr2 kr (2%)
23. apr. 2026109 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret