Gå til hovedindhold

Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal

HerstalLamperEAN: 7391534009366
Pris fra 629,3 krtil 835 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 205,7 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 629 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629.3 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Gil il Grande Bordlampe Messing/Opal - Herstal
-30%629,3 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gil il Grande Bordlampe Messing/Opal - Herstal billede

Produktinformation

Gil Il Grande bordlampe forener elegant design med funktionel belysning og skaber en rolig og indbydende atmosfære i hjemmet. Lampen har et klassisk og tidløst udtryk, der passer smukt ind i mange forskellige indretninger. Den fås i messing, hvid, sort og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Herstal
Kategori: Spar mindst 30%
Farve: Messing / Guld
EAN: 7391534009366
Varenr.: HB13062490105
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Herstal Bordslampa Gil il Grande satin Herstal
-26%656 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Herstal Bordslampa Gil il Grande satin Herstal billede

Produktinformation

Bordslampa Gil il Grande satin mässing Herstal, Letar du efter en elegant och tidlös bordslampa som passar i vilket rum som helst? Då är Gil il Grande bordslampa från Herstal det perfekta valet för dig. Denna stilrena bordslampa kombinerar klassisk design med praktiska funktioner. Stilren bordslampa, Gil il Grande bordslampa har en klassisk och stilren design som passar perfekt på skrivbordet, i bokhyllan eller som sängbordslampa. Dess eleganta utseende gör den till en vacker detalj i ditt hem. Lampans nätta storlek med en höjd på 37 cm och en diameter på 14 cm gör den lättplacerad och diskret. Flexibel placering, Med en sladdlängd på två meter har du stor flexibilitet när det gäller placeringen av lampan. Du kan enkelt flytta och justera lampan efter behov, vilket gör den mycket praktisk i alla rum. Välj din ljuskälla, Gil il Grande bordslampa använder sockel G9, vilket ger dig friheten att välja den ljuskälla som passar bäst för ditt behov. Ljuskällan säljer vi separat, så du kan välja mellan olika styrkor och färgtemperaturer. Flera färger, För att passa din personliga stil och ditt hem finns Gil il Grande bordslampa i flera olika färger. Välj den färg som bäst kompletterar din inredning och skapar den stämning du vill ha. Import dimbar: 0, Import Bredd: 140, Import lampsockel: G9, Import Vikt: 2.00, Import Höjd: 370, Import Effekt: 33.00, Import skyddsklass: IP20, Import Farg Lev: Mässing, Import Sladdlängd: 2.00, Import spänning: 230.00, Import Djup: 140, Import material: Glas.

Produktspecifikationer

Mærke: Herstal
Kategori: Bordlamper
EAN: 7391534009366
Varenr.: D45710
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal
-25%675 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal billede

Produktinformation

Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass er en enkel og tidløst designet lampe til brug i hjemmets mange rum. Bordlampen har en klassisk form, men i denne nyfortolkning er den traditionelle tekstilskærm byttet ud med en i mat opalglas, der afgiver et særligt glansfuldt skær, når lyset tændes. Lyset skinner både ud gennem skærmen og gennem en åbning i bunden, så man fint kan benytte denne lyskilde til læsning eller lignende sysler og gøremål. Det klassiske design passer til samtlige indretninger, ligesom lampen nemt kan integreres i privathjem såvel som i den offentlige eller kommercielle sektor.

Produktspecifikationer

Mærke: Herstal
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: HB13062490105
EAN: 7391534009366
Varenr.: 70015572
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Herstal, Gil il Grande bordlampe satinmessing G9
835 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Luxlight.dk629,3 kr629,3 krKøb
2Teknikproffset DK656 kr715 krKøb
3Lampemesteren DK675 kr675 krKøb
4Hulténs DK835 kr920 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal i 165 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 695 kr.

Den nuværende pris på 629,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Gil il Grande Bordlampe Satin/Brass Herstal - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026629,3 kr45,7 kr (7%)
23. maj 2026675 kr45,7 kr (7%)
19. maj 2026629,3 kr45,7 kr (7%)
15. maj 2026675 kr45,7 kr (7%)
10. maj 2026629,3 kr45,7 kr (7%)
9. maj 2026675 kr45,7 kr (7%)
22. apr. 2026629,3 kr45,7 kr (7%)
8. apr. 2026675 kr45,7 kr (7%)
1. apr. 2026629,3 kr
27. mar. 2026629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret