Gå til hovedindhold

Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063

GigasetElektronikEAN: 4250366849416
Pris fra 899 krtil 1.679 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 780 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 873 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset N670 IP Pro Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063
899 kr
Til butik
Gigaset N670 IP Pro Trådløs VoIP telefon basisstation Polarhvid SF9063 billede

Produktinformation

Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\\GAP\\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S30852-H2714-R101
EAN: 4250366849416
Varenr.: 994889856
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063
954 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Gigaset N670 IP Pro
954 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DECT IP-basisstation - Gigaset N670 IP Pro, hvid
1.129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DECT IP-basisstation - Gigaset N670 IP Pro, hvid
1.149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigaset N670 Ip Pro Dect Base Station
1.679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK899 kr899 krKøb
2CS MEGASTORE DK954 kr993 krKøb
3Proshop DK954 kr993 krKøb
4Boligcenter DK1.129 kr1.129 krKøb
5Vivas DK1.149 kr1.228 krKøb
6Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063

PriceData har fulgt prisen på Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 865 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 924 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 897 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Gigaset N670 IP Pro - Trådløs VoIP telefon basisstation - IP-DECT\GAP\pnCAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTP, SRTP, SDP, SIPS - polarhvid SF9063 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026899 kr4 kr (0%)
19. maj 2026903 kr15 kr (2%)
15. maj 2026888 kr6 kr (1%)
13. maj 2026882 kr3 kr (0%)
29. apr. 2026879 kr20 kr (2%)
25. apr. 2026899 kr21 kr (2%)
22. apr. 2026878 kr27 kr (3%)
17. apr. 2026905 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026899 kr6 kr (1%)
7. apr. 2026905 kr24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret