Gå til hovedindhold

Gigaset Communications Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB

Gigaset CommunicationsMobiltelefonerEAN: 4255781906546
Pris fra 920 krtil 976 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 920 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB
920 kr
Til butik
Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB billede

Produktinformation

Gigaset GLX8 ACTIVE duo - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD-skærm (60 Hz) - rear camera 2 MP (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: L36853-H1223-R101
EAN: 4255781906546
Varenr.: 1003215498
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Gigaset GLX8 ACTIVE duo
976 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK920 kr920 krKøb
2Proshop DK976 kr1.015 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB

PriceData har fulgt prisen på Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB i 110 dage. Laveste pris i perioden er 920 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.061 kr.

Den nuværende pris på 920 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gigaset GLX8 ACTIVE duo 2.4" 128MB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026920 kr2 kr (0%)
20. maj 2026922 kr20 kr (2%)
17. maj 2026942 kr10 kr (1%)
9. maj 2026952 kr13 kr (1%)
7. maj 2026965 kr2 kr (0%)
2. maj 2026963 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026962 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026963 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026964 kr3 kr (0%)
10. apr. 2026967 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret