Gå til hovedindhold

Gigaset Communications Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t

Pris fra 586 krtil 709 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 455 kr 2. maj

Sammenlign priser på Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 586 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset E290 Duo Trådløs telefon Ingen nummervisning Sort
586 kr
Til butik
Gigaset E290 Duo Trådløs telefon Ingen nummervisning Sort billede

Produktinformation

Gigaset E290 Duo - Trådløs telefon med opkalds-ID - ECO DECT\\GAP - sort + ekstra telefonrør

Produktspecifikationer

Artikel nr.: L36852-H2901-B101
EAN: 4250366856063
Varenr.: 995578634
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t
588 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigaset E290 Duo Trådløs telefon Ingen nummervisning Sort
589 kr
Til butik
Gigaset E290 Duo Trådløs telefon Ingen nummervisning Sort billede

Produktinformation

Opdag Gigaset E290 Duo, en stilren trådløs telefon, der kombinerer moderne teknologi med brugervenlighed. Denne elegante sorte telefon er designet til at gøre daglig kommunikation enkel og effektiv. Uden nummervisning kan du fokusere på det væsentlige - s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 4250366856063
Varenr.: 42190
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fastnettelefon med store taster Gigaset E290 Duo - sort
689 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fastnettelefon med store taster Gigaset E290 Duo - sort
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK586 kr586 krKøb
2CS MEGASTORE DK588 kr627 krKøb
3Ultrashop589 kr589 krKøb
4Boligcenter DK689 kr689 krKøb
5Vivas DK709 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t

PriceData har fulgt prisen på Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t i 143 dage. Laveste pris i perioden er 455 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 586 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 586 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Gigaset E290 Duo, Sort, 5,08 cm (2), Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AAA, 10 t, 200 t de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026586 kr27 kr (5%)
13. maj 2026559 kr100 kr (22%)
12. maj 2026459 kr127 kr (22%)
6. maj 2026586 kr129 kr (28%)
3. maj 2026457 kr2 kr (0%)
2. maj 2026455 kr38 kr (8%)
18. apr. 2026493 kr86 kr (15%)
17. apr. 2026579 kr124 kr (27%)
7. apr. 2026455 kr63 kr (12%)
31. mar. 2026518 kr68 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret