Gå til hovedindhold

Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik

GigabyteEAN: 4719331554910
Pris fra 287 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte P550SS ICE 550Watt 80 PLUS Silver
287 kr
Til butik
Gigabyte P550SS ICE 550Watt 80 PLUS Silver billede

Produktinformation

Gigabyte P550SS ICE - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.0/ EPS12V - 80 PLUS Silver - AC 155-240 V - 550 watt - aktiv PFC - ishvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GP-P550SS ICE GEU1
EAN: 4719331554910
Varenr.: 1002559307
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE P550SS ICE Strømforsyning - 550 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Bronze certified
366 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte P550SS ICE 550Watt 80 PLUS Silver
399 kr
Til butik
Gigabyte P550SS ICE 550Watt 80 PLUS Silver billede

Produktinformation

Gigabyte P550SS ICE 550Watt 80 PLUS Silver Oplev stabil kraft og effektivitet med Gigabyte P550SS ICE 550Watt 80 PLUS Silver strømforsyningen. Med en imponerende 80 PLUS Silver certificering sikrer denne strømforsyning høj energieffektivitet og lavere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 4719331554910
Varenr.: 125365
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik
-2%429 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK287 kr287 krKøb
2Proshop DK366 kr405 krKøb
3Ultrashop399 kr399 krKøb
4Boligcenter DK409 kr409 krKøb
5Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik i 98 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 625 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Gigabyte P550SS ICE strømforsyning - PCIe 5.0, 80 PLUS Silver, 120 mm blæser, ATX 3.1, EU-stik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026287 kr1 kr (0%)
25. maj 2026288 kr1 kr (0%)
23. maj 2026287 kr47 kr (14%)
22. maj 2026334 kr29 kr (10%)
24. apr. 2026305 kr7 kr (2%)
17. apr. 2026312 kr21 kr (6%)
16. apr. 2026333 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026337 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026336 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026333 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret