Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331834562
Pris fra 810 krtil 1.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 755 kr 3. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 810 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte H610I DDR4 Mini ITX LGA1700 Intel H610
810 kr
Til butik
Gigabyte H610I DDR4 Mini ITX LGA1700 Intel H610 billede

Produktinformation

Gigabyte H610I DDR4 - 1.0 - bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: H610I DDR4
EAN: 4719331834562
Varenr.: 1000277734
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM
824 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610I DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Mini-ITX
824 kr
Til butik
GIGABYTE H610I DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini-ITX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.2 / 1 x HDMI 1.4 / 1 x VGA, Intel I219-V 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: H610I DDR4
EAN: 4719331834562
Varenr.: 3056770
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort mini ITX - Gigabyte H610I DDR4, LGA1700, Intel H610
-4%919 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort mini ITX - Gigabyte H610I DDR4, LGA1700, Intel H610
-4%939 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gigabyte H610I DDR4 Bundkort - GEEKD.dk
955 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte H610I DDR4 Mini ITX LGA1700 Intel H610
1.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK810 kr810 krKøb
2CS MEGASTORE DK824 kr863 krKøb
3Proshop DK824 kr863 krKøb
4Boligcenter DK919 kr919 krKøb
5Vivas DK939 kr1.008 krKøb
6Geekd955 kr955 krKøb
7Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM i 144 dage. Laveste pris i perioden er 755 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 867 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 828 kr.

Den nuværende pris på 810 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for GIGABYTE H610I DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026810 kr6 kr (1%)
22. maj 2026816 kr20 kr (3%)
4. maj 2026796 kr6 kr (1%)
3. maj 2026790 kr38 kr (5%)
2. maj 2026828 kr7 kr (1%)
1. maj 2026835 kr43 kr (5%)
30. apr. 2026792 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026793 kr2 kr (0%)
26. apr. 2026795 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026793 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret