Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331867942
Pris fra 805 krtil 1.049 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 805 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B650M GAMING WIFI6E Micro ATX Socket AM5 AMD B650
805 kr
Til butik
Gigabyte B650M GAMING WIFI6E Micro ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B650M GAMING WIFI6E
EAN: 4719331867942
Varenr.: 1003269605
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B650M GAMING WIFI6E Bundkort
807 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650M GAMING WIFI6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
869 kr
Til butik
GIGABYTE B650M GAMING WIFI6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Realtek RTL8852CE 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650M GAMING WIFI6E
EAN: 4719331867942
Varenr.: 3379455
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
872 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B650M Gaming WiFi 6E - Micro ATX, Socket AM5, AMD B650
-10%929 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B650M Gaming WiFi 6E - Micro ATX, Socket AM5, AMD B650
-10%949 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B650M GAMING WIFI6E Micro ATX Socket AM5 AMD B650
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK805 kr805 krKøb
2Komplett DK807 kr807 krKøb
3Proshop DK869 kr908 krKøb
4CS MEGASTORE DK872 kr911 krKøb
5Boligcenter DK929 kr929 krKøb
6Vivas DK949 kr1.018 krKøb
7Ultrashop1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 805 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 903 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 873 kr.

Den nuværende pris på 805 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Gigabyte B650M GAMING WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026805 kr2 kr (0%)
4. maj 2026807 kr16 kr (2%)
30. apr. 2026823 kr44 kr (5%)
19. apr. 2026867 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026868 kr8 kr (1%)
17. apr. 2026876 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026883 kr7 kr (1%)
9. apr. 2026890 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026891 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026892 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret