Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331810696
Pris fra 518 krtil 659 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 484 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 518 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520
518 kr
Til butik
Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 billede

Produktinformation

Gigabyte A520M DS3H AC - 1.X - bundkort - micro ATX - Socket AM4 - AMD A520 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A520M DS3H AC
EAN: 4719331810696
Varenr.: 1003110193
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520
659 kr
Til butik
Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 billede

Produktinformation

Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 Opgrader din pc med Gigabyte A520M DS3H AC, et kompakthovedkort designet til at maksimere ydeevnen af AMD's Ryzen-processorer. Dette Micro ATX-hovedkort tilbyder Socket AM4, der giver støtte til de nyes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331810696
Varenr.: 88212

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK518 kr518 krKøb
2Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 480 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 518 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Gigabyte A520M DS3H AC Micro ATX Socket AM4 AMD A520 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026518 kr1 kr (0%)
24. maj 2026519 kr1 kr (0%)
23. maj 2026520 kr2 kr (0%)
22. maj 2026518 kr1 kr (0%)
20. maj 2026519 kr2 kr (0%)
17. maj 2026517 kr2 kr (0%)
16. maj 2026515 kr1 kr (0%)
13. maj 2026514 kr1 kr (0%)
12. maj 2026513 kr1 kr (0%)
9. maj 2026514 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret