Gå til hovedindhold

JO Safety GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning

JO SafetySkiltningEAN: 5708387095361
Pris fra 107,5 krtil 112,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning
107,5 kr
Til butik
GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning billede

Produktinformation

GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler Dette kvadratiske diamantpiktogram i selvklæbende vinyl, måler 7,5 x 7,5 mm og overholder både GHS og CLP standarder. Det bruges til at markere kemikalier og produkter, der er farlige for miljøet, og hjælper virksomh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387095361
Varenr.: 47454033084753
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GHS Miljøfarlig - Selvklæbende vinyl - 297 x 210 mm
112,5 kr
Til butik
GHS Miljøfarlig - Selvklæbende vinyl - 297 x 210 mm billede

Produktinformation

Bestil GHS faresymboler med Miljøfarlig herMange virksomheder prioritere miljøet højt og det kan derfor være en fordel at kunne sikre miljørigtig opbevaring og afskaffelse af miljøfarlige materialer på arbejdspladsen. Det kan gøres ved at mærke de genstan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Rød / Hvid
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387095361
Varenr.: 132425VA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten107,5 kr107,5 krKøb
2JO Safety DK112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning

PriceData har fulgt prisen på GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning i 87 dage. Laveste pris i perioden er 107,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 107,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Selvklæbende vinyl (klistermærke) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026107,5 kr5 kr (4%)
24. maj 2026112,5 kr5 kr (5%)
21. maj 2026107,5 kr5 kr (4%)
20. maj 2026112,5 kr5 kr (5%)
12. maj 2026107,5 kr12,5 kr (10%)
11. maj 2026120 kr12,5 kr (12%)
9. mar. 2026107,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret