Gå til hovedindhold

JO Safety GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning

JO SafetySkiltningEAN: 5708387031215
Pris fra 141,25 krtil 145 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3,75 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning
141,25 kr
Til butik
GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning billede

Produktinformation

GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler Dette kvadratiske diamantpiktogram i selvklæbende vinyl, måler 7,5 x 7,5 mm og overholder både GHS og CLP standarder. Det bruges til at markere kemikalier og produkter, der er farlige for miljøet, og hjælper virksomh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387031215
Varenr.: 47454033019217
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Miljøfarlig - 250 stk rulle - 30 x 30 mm
145 kr
Til butik
Miljøfarlig - 250 stk rulle - 30 x 30 mm billede

Produktinformation

Bestil GHS faresymboler med Miljøfarlig herMange virksomheder prioritere miljøet højt og det kan derfor være en fordel at kunne sikre miljørigtig opbevaring og afskaffelse af miljøfarlige materialer på arbejdspladsen. Det kan gøres ved at mærke de genstan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Rød / Hvid
Størrelse: 30 mm x 30 mm
EAN: 5708387031215
Varenr.: 132405

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten141,25 kr141,25 krKøb
2JO Safety DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning

PriceData har fulgt prisen på GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning i 165 dage. Laveste pris i perioden er 141,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 141,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for GHS Skilt Miljøfarlig GHS Faresymboler - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 30 x 30 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026141,25 kr3,75 kr (3%)
24. maj 2026145 kr3,75 kr (3%)
21. maj 2026141,25 kr3,75 kr (3%)
20. maj 2026145 kr3,75 kr (3%)
23. dec. 2025141,25 kr
22. dec. 2025141,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret