Gå til hovedindhold

GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min.

ghdGlattejernEAN: 5060777128265
Pris fra 1.669 krtil 2.339 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 670 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.591 kr 7. maj

Sammenlign priser på GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1669 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ghd Platinum+ Glattejern Sort
1.669 kr
Til butik
Ghd Platinum+ Glattejern Sort billede

Produktinformation

Ghd Platinum+ - Hårglatter - Sort

Produktspecifikationer

Mærke: ghd
Artikel nr.: 99350171496
EAN: 5060777128265
Varenr.: 1001828253
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GhD Glattejern platinum+ Black
1.677 kr
Til butik
GhD Glattejern platinum+ Black billede

Produktinformation

Glattejern, Ultra-zone™ teknologi, optimal styling temperatur på 185ºC, Avancerede, præcisionsfræsede, bevægelige plader​, Automatisk dvalefunktion, Unikt hængsel, Universal strømforsyning, Varmeresistent opbevaringsetui, 2,7 meter drejbar ledning, sort Med den avancerede ultra-zone™ teknologi forudser ghd platinum+ styleren hårets behov og sikrer, at varmepladerne holder en konstant temperatur på 185°C, hvilket giver det absolut bedste resultat og efterlader håret sundere og mere skinnende med kun ét strøg. Temperaturen på varmepladerne overvåges 250 gange i sekundet, og takket være den avancerede teknologi beregner styleren hårets behov og stylinghastigheden, så varmen tilpasses dit hår og din styling.

Produktspecifikationer

Mærke: GhD
Kategori: Glattejern
Artikel nr.: 99350171496
EAN: 5060777128265
Varenr.: 3231318
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
ghd Platinum+ Hair Straightener - sort
-27%1.699 kr
Før 2.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ghd Platinum+ Hair Straightener - sort billede

Produktinformation

ghd Platinum+ Hair Straightener Black er ghd’s eksklusive og intelligente styler, der med en avanceret ultra-zone teknologi forudser hårets behov, og tilpasser sig netop dit hårs tykkelse og din stylinghastighed. Ved at overvåge varmepladernes temperatu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ghd
EAN: 5060777128265
Varenr.: 76224
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ghd Platinum+ Hair Straightener Black
-27%1.699 kr
Før 2.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.743 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ghd Platinum+ Professional Styler - Black 1 piece
1.825 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Glattejern ghd Platinum+ - sort
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Glattejern ghd Platinum+ - sort
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ghd Platinum+ Glattejern Sort
1.969 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
ghd Platinum+ Styler & Bodyguard
-10%2.298,6 kr
Før 2.554 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
ghd Platinum+ Hair Straightener Styler Black
2.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.669 kr1.669 krKøb
2Proshop DK1.677 kr1.677 krKøb
3NiceHair.dk1.699 kr1.699 krKøb
4Bangerhead DK1.699 kr1.699 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.743 kr1.743 krKøb
6Teknikproffset DK1.825 kr1.884 krKøb
7Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
8Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
9Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb
10NordicFeel DK2.298,6 kr2.298,6 krKøb
11Lyko DK2.339 kr2.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min.

PriceData har fulgt prisen på GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.471 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.663 kr.

Den nuværende pris på 1.669 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for GHD platinum+, Glattejern, Varm, 185 °C, Sort, 2,7 m, 30 min. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.669 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.673 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.681 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.677 kr78 kr (5%)
20. maj 20261.599 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.591 kr66 kr (4%)
6. maj 20261.657 kr5 kr (0%)
3. maj 20261.662 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.657 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.662 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret