Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2''

+GF+SanitetEAN: 7611205428150
Pris fra 13,75 krtil 31,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 17,5 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,56 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2'' og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
+gf+ muffe galv. 1/2
13,75 kr
Til butik
+gf+ muffe galv. 1/2 billede

Produktinformation

Blødstøbt fittings 00 0001 000 341 opfylder kravene ifølge ISO 49-DS/EN 10242. Leveres i sort og varmgalvaniseret udførsel. Varmgalvanisering er udført med min. 500 g/m2 af zink Zn 99.9 i henhold til DS/EN 10242. Rørgevind udført efter DS/ISO 7-1 DS/EN 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 7611205428150
Varenr.: 0201140141
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Galvaniseret randmuffe
15,93 kr
Til butik
1/2" Galvaniseret randmuffe billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7611205428150
Varenr.: 15843216720207
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret muffe 1/2"
19 kr
Til butik
Galvaniseret muffe 1/2" billede

Produktinformation

Galvaniserede randfittings erden mest almindelige type formstykke. Materialets høje mekaniske holdbarhed og den universelle, standardiserede forbindelsesteknologi garanterer sikker anvendelse. Galvaniserede rør og fittings er IKKE godkendt til brugsvand i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 1/2 inch
EAN: 7611205428150
Varenr.: 000270404
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ Rand Muff Galvaniseret 1/2
20,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret muffe 1/2"
21 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret muffe 1/2"
31 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2''
31,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt13,75 kr13,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN15,93 kr15,93 krKøb
3LavprisVVS19 kr19 krKøb
4VVS.dk20,75 kr20,75 krKøb
5BilligVVS DK21 kr21 krKøb
6CompletVVS31 kr31 krKøb
7vvsfittings.dk31,25 kr31,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2''

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2'' i 174 dage. Laveste pris i perioden er 10,94 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 13,75 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2''. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Georg Fischer randmuffe galvaniseret 1/2'' de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202613,75 kr
1. jun. 202613,67 kr
31. maj 202613,75 kr
20. maj 202613,67 kr
19. maj 202613,75 kr
14. apr. 202613,67 kr
13. apr. 202613,75 kr
3. apr. 202613,67 kr1,43 kr (12%)
29. mar. 202612,24 kr
24. mar. 202611,56 kr2,11 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret