Gå til hovedindhold

+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm

+GF+SanitetEAN: 8025351227410
Pris fra 46 krtil 85 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 28. mar.

Sammenlign priser på +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF iJoint vinkel 90° til PEM rør, 3/4" nippel x 25 mm
46 kr
Til butik
GF iJoint vinkel 90° til PEM rør, 3/4" nippel x 25 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Vinkel til PEM rør 90° - 3/4" nippel x 25 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: VVS fittings
Farve: black
Størrelse: 25mm x 3/4"
EAN: 8025351227410
Varenr.: 073669325
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 25 mm x 3/4" vinkel 90° med nippel, PP, PN16
47,96 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm
85 kr
Til butik
+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Vinkel til PEM rør 90° - 3/4" nippel x 25 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: black
Størrelse: 25mm x 3/4"
EAN: 8025351227410
Varenr.: 073669325

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS46 kr46 krKøb
2EL-GROSSISTEN47,96 kr47,96 krKøb
3BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm

PriceData har fulgt prisen på +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 47,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 3/4" x 25 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202646 kr1,96 kr (4%)
26. maj 202647,96 kr1,96 kr (4%)
17. maj 202646 kr1,96 kr (4%)
16. maj 202647,96 kr1,96 kr (4%)
10. maj 202646 kr1,96 kr (4%)
9. maj 202647,96 kr4,4 kr (10%)
7. maj 202643,56 kr2,44 kr (5%)
6. maj 202646 kr2,44 kr (6%)
3. maj 202643,56 kr1,56 kr (4%)
3. apr. 202642 kr3 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret