Gå til hovedindhold

+GF+ GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind

+GF+SanitetEAN: 7611205764401
Pris fra 1.025 krtil 2.757,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.732,5 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1025 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2 1/2"
1.025 kr
Til butik
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2 1/2" billede

Produktinformation

Overgangsmuffe 2 1/2". Primofit fittings kræver ingen gevindskæring, rørene klikkes bare sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
EAN: 7611205764401
Varenr.: 005811413
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit overgangsmuffe 2.1/2´´ til stålrør
1.058 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind
1.063 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Overgangs muffe primofit 2 1/2"
1.067 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRIMOFIT OVERGANGSMUFFE 2 1/2 R.GEVIND
1.083,66 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2 1/2"
1.099 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Primofit overgangsmuffe 2 1/2 r.gevind
1.166,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2 1/2"
1.225 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF Primofit overgangsmuffe 2.1/2'' til stålrør
2.757,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.025 kr1.025 krKøb
2Elvvs.dk1.058 kr1.058 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.063 kr1.063 krKøb
4Proshop DK1.067 kr1.067 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.083,66 kr1.083,66 krKøb
6CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
7MaintainIt1.166,25 kr1.166,25 krKøb
8BilligVVS DK1.225 kr1.225 krKøb
9vvsfittings.dk2.757,5 kr2.757,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind

PriceData har fulgt prisen på GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.025 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.056 kr.

Den nuværende pris på 1.025 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 21/2-21/2 Rørgevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.025 kr33 kr (3%)
27. maj 20261.058 kr19 kr (2%)
30. apr. 20261.077 kr2 kr (0%)
17. mar. 20261.079 kr20 kr (2%)
17. feb. 20261.099 kr70 kr (7%)
21. dec. 20251.029 kr10 kr (1%)
20. dec. 20251.039 kr4 kr (0%)
19. dec. 20251.043 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret