Gå til hovedindhold

+GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2"

+GF+RørstykkerEAN: 7611205238551
Pris fra 163 krtil 175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på +GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
2" Galvaniseret Union Muffe/nippel
163 kr
Til butik
2" Galvaniseret Union Muffe/nippel billede

Produktinformation

UNION G M/N/KON TÆTN 2HUSK GENNEMSKYLNING VED BRUGSVANDSINSTSE INFO PÅ WWW.LEMU.DK/VVSBlødstøbt fittings i henhold til Standard EN10242(ISO49)

Produktspecifikationer

Kategori: Unioner til Galvaniseret stålrør
EAN: 7611205238551
Varenr.: 40969
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF GEORG FISCHER 2 galvaniseret union muffe / nippel
172 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2"
172 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Galvaniseret union m. mf/np - 2" x 2"
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk163 kr163 krKøb
2CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
3Proshop DK172 kr211 krKøb
4WATTOO.DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for +GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2"

PriceData har fulgt prisen på +GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2" i 183 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for +GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for +GF+ Union galvaniseret muffe/nippel konisk tætning 2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026163 kr22 kr (12%)
7. maj 2026185 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026186 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026185 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026186 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026185 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026186 kr1 kr (1%)
8. feb. 2026185 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026186 kr1 kr (1%)
30. jan. 2026185 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret