Gå til hovedindhold

Unipak Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm

UnipakSanitetEAN: 5708923100078
Pris fra 52,21 krtil 84 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 31,79 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm
52,21 kr
Til butik
Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: UNIPAK
Kategori: Pakninger
Farve: 1
Artikel nr.: 1000700
EAN: 5708923100078
Varenr.: 3432680
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Topseal teflontape - 12 mm x 0,1 mm
61,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOPSEAL PTFE TAPE
68,33 kr
Til butik
TOPSEAL PTFE TAPE billede

Produktinformation

TOPSEAL (12m x 12mm x 0,100mm) Massefylde 1,30g/cm3. Velegnet til damp, kemikalier, syrer, baser, opløsningsmidler m.v.. Godkendt til GAS, drikkevand og til flydende oxygen (BAM). Velegnet til anvendelse i situationer, hvor der stilles store krav til f.ek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UNIPAK
EAN: 5708923100078
Varenr.: 15841508950351
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unipak Topseal Paktape 12 Mm X 12 M
84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK52,21 kr91,21 krKøb
2WATTOO.DK61,5 kr61,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN68,33 kr68,33 krKøb
4Elvvs.dk84 kr84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm

PriceData har fulgt prisen på Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm i 150 dage. Laveste pris i perioden er 52,21 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 52,21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Gevindtape TOPSEAL 12 m x 12 mm x 0,1 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202652,21 kr8,79 kr (14%)
15. maj 202661 kr
9. maj 202661,5 kr1,5 kr (3%)
7. maj 202660 kr5,12 kr (9%)
6. maj 202654,88 kr5,12 kr (9%)
5. maj 202660 kr5,12 kr (9%)
4. maj 202654,88 kr1,52 kr (3%)
3. maj 202656,4 kr1,52 kr (3%)
30. apr. 202654,88 kr5,12 kr (9%)
10. apr. 202660 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret