Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe

+GF+RørstykkerEAN: 7611205107680
Pris fra 70 krtil 72 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe
70 kr
Til butik
Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe billede

Produktinformation

VINKEL 90 ° S M/M 1 1/2X1 1/4Blødstøbt fittings i henhold til Standard EN10242(ISO49)

Produktspecifikationer

Kategori: Bøjninger til Sorte gevind rør
EAN: 7611205107680
Varenr.: 40359
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF GEORG FISCHER 11/2-11/4 sort vinkel 90 grader muffe / muffe
72 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Vinkel 90° sort muffe/muffe 1 1/2 x 1 1/4
72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk70 kr70 krKøb
2CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
3Proshop DK72 kr111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe i 146 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Georg Fischer vinkel 90 ° sort reduceret 1.1/2-1.1/4´´ muffe-muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202670 kr2 kr (3%)
23. maj 202672 kr2 kr (3%)
22. maj 202674 kr2 kr (3%)
13. maj 202672 kr
12. maj 202672,35 kr
8. maj 202673 kr1 kr (1%)
6. maj 202672 kr2 kr (3%)
7. jan. 202674 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret