Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe

+GF+SanitetEAN: 7611205207625
Pris fra 66 krtil 75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Vinkel 90° galvaniseret muffe/muffe 1 1/4 x 3/4
66 kr
Til butik
+GF+ Vinkel 90° galvaniseret muffe/muffe 1 1/4 x 3/4 billede

Produktinformation

Vinkel 90° galvaniseret muffe/muffe 1 1/4 x 3/4

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Gevindfittings
Artikel nr.: 770090223
EAN: 7611205207625
Varenr.: 2907555
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe
66 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" x 3/4" Galvaniseret vinkel 90° muffe /muffe
66,46 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret vinkel, muffe/muffe 1 1/4" x 3/4" - 90°
67 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret vinkel, muffe/muffe 1 1/4" x 3/4" - 90°
67 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Galvaniseret vinkel 90 m. mf/mf - 1" x "
72 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret vinkel, muffe/muffe 1 1/4" x 3/4" - 90°
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK66 kr105 krKøb
2Elvvs.dk66 kr66 krKøb
3EL-GROSSISTEN66,46 kr66,46 krKøb
4BilligVVS DK67 kr67 krKøb
5LavprisVVS67 kr67 krKøb
6WATTOO.DK72 kr72 krKøb
7CompletVVS75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe i 147 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Georg Fischer vinkel 90 ° galvaniseret reduceret 1.1/4-3/4´´ muffe-muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202666 kr
10. maj 202666,46 kr3,54 kr (5%)
11. apr. 202670 kr4 kr (6%)
8. mar. 202666 kr5 kr (7%)
2. mar. 202671 kr1 kr (1%)
28. feb. 202670 kr1 kr (1%)
7. jan. 202671 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret