Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP

EL-GrossistenRørstykkerEAN: 8025351224969
Pris fra 36,13 krtil 38,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2,62 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,18 kr 7. maj

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.13 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 20 mm x 3/4" overgang med nippel, PP, PN16
36,13 kr
Til butik
+GF+ iJOINT 20 mm x 3/4" overgang med nippel, PP, PN16 billede

Produktinformation

OVERGANGSNIP IJOINT PP/NBR PN16 D20-¾"

Produktspecifikationer

EAN: 8025351224969
Varenr.: 15843771154767
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP
38,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN36,13 kr36,13 krKøb
2vvsfittings.dk38,75 kr38,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP i 176 dage. Laveste pris i perioden er 22,18 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 36,13 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 20 mm x 3/4''. PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202636,13 kr2,62 kr (7%)
23. maj 202638,75 kr2,62 kr (7%)
22. maj 202636,13 kr13,95 kr (63%)
7. maj 202622,18 kr16,57 kr (43%)
6. maj 202638,75 kr16,57 kr (75%)
23. apr. 202622,18 kr16,57 kr (43%)
22. apr. 202638,75 kr16,57 kr (75%)
19. apr. 202622,18 kr16,57 kr (43%)
18. apr. 202638,75 kr16,57 kr (75%)
15. apr. 202622,18 kr16,57 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret