Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11

+GF+VinklerEAN: 7611704474191
Pris fra 217 krtil 1.111 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 894 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11
217 kr
Til butik
Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11 billede

Produktinformation

PE 100 SDR 11 10 bar gas / 16 bar vand 4 mm stik Svejseindikator med stop

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 7611704474191
Varenr.: 221882
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ ELGEF Plus el vinkel 45° 75 mm PN16 PE100-SDR11
227 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
El-svejsevinkel 45° 75mm - PE100-SDR11. Elgef Plus
1.111 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk217 kr217 krKøb
2Proshop DK227 kr266 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.111 kr1.111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 211 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsevinkel 75 mm 45 ° PN16 PE100-SDR11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026217 kr1 kr (0%)
29. maj 2026218 kr1 kr (0%)
27. maj 2026217 kr3 kr (1%)
25. maj 2026220 kr10 kr (4%)
24. maj 2026230 kr10 kr (5%)
21. maj 2026220 kr3 kr (1%)
15. maj 2026217 kr1 kr (0%)
14. maj 2026218 kr1 kr (0%)
9. maj 2026217 kr1 kr (0%)
6. maj 2026218 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret