Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4''

+GF+SanitetEAN: 7611205429133
Pris fra 15 krtil 36,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 21,25 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4'' og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 3/4"
15 kr
Til butik
Galvaniseret brystnippel 3/4" billede

Produktinformation

Galvaniserede randfittings erden mest almindelige type formstykke. Materialets høje mekaniske holdbarhed og den universelle, standardiserede forbindelsesteknologi garanterer sikker anvendelse. Galvaniserede rør og fittings er IKKE godkendt til brugsvand i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 3/4 inch
EAN: 7611205429133
Varenr.: 000280406
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 3/4"
16 kr
Til butik
Galvaniseret brystnippel 3/4" billede

Produktinformation

Galvaniserede rør og fittings er fremstillet af blødstøbegods belagt med en zinkgalvanisering, der virker rustbeskyttende. Galvaniserede rør og fittings er ikke godkendt til drikkevand i nye installationer.De kan kunbenyttes til reparation af eksisterende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 3/4 inch
EAN: 7611205429133
Varenr.: 000280406
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
+gf+ brystnippel galv. 3/4
16,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4 galvaniseret brystnippel
18,3 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ Brystnippel Galvaniseret 3/4
18,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 3/4"
28 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4''
36,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS15 kr15 krKøb
2BilligVVS DK16 kr16 krKøb
3MaintainIt16,25 kr16,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN18,3 kr18,3 krKøb
5VVS.dk18,75 kr18,75 krKøb
6CompletVVS28 kr28 krKøb
7vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4''

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4'' i 145 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4''. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Georg Fischer brystnippel galvaniseret 3/4'' de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202615 kr1 kr (6%)
24. maj 202616 kr1 kr (7%)
17. maj 202615 kr1,25 kr (8%)
16. maj 202616,25 kr1,25 kr (8%)
12. maj 202615 kr1 kr (6%)
11. maj 202616 kr1 kr (7%)
18. apr. 202615 kr
17. apr. 202615,69 kr
9. mar. 202615 kr1 kr (6%)
8. mar. 202616 kr1 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret