Gå til hovedindhold

Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele

GeomagKonstruktionssætEAN: 0871772003847
Pris fra 237 krtil 369,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 132,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geomag Supercolor Recycled 60
237 kr
Til butik
Geomag Supercolor Recycled 60 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Geomag
Kategori: Geomag
Farve: 4
Artikel nr.: 384
EAN: 0871772003847
Varenr.: 8746473
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele
268 kr
Til butik
Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele billede

Produktinformation

Geomag magnetisk byggesæt med 60 dele. Plastdelene er lavet af 100 % genbrugsplast. Et vanedannende sjovt magnetisk byggelegetøj, Oplev de spændende Geomag-byggesæt og en verden af byggeri med magneter! Det farvestrålende magnetiske byggesæt Geomag Supercolor Panels Recycled indeholder 60 dele, som hjælper dig med at bygge de mest spændende konstruktioner. Ved at kombinere forskellige Geomag-magnetbyggesæt kan du skabe virkelig spektakulære konstruktioner. Plastdelene er lavet af 100 % genbrugsplast. Geomag er sjovt og lærerigt og styrker dit barns motoriske færdigheder, samtidig med at det udvikler kreativitet og fantasi. Pakken indeholder: Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt (60 dele) og opbevaringsboks, Funktioner: Patenteret magnetisk byggesæt, Kompatibel med andre Geomag-produkter, Fremstillet af 100 % genbrugsplast, Magneter med høj styrke, Fremstillet i Schweiz, Anbefalet alder: over 3 år, Meget stærke magneter, Magneter med høj styrke til børn op til 3 år, konstruktionslegetøj med 60 dele, Kompatibel med Geomag, Anbefalet alder: over 3 år, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Geomag
Kategori: Geomag
EAN: 0871772003847
Varenr.: C69960
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Geomag Supercolor 60 Stk
-15%279 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Geomag Magnetsæt - Supercolor Recycled - 60 Dele
369,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK237 kr276 krKøb
2Teknikproffset DK268 kr327 krKøb
3Estore DK279 kr279 krKøb
4Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele

PriceData har fulgt prisen på Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Geomag Supercolor Panels Recycled magnetisk byggesæt, 60 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026237 kr31 kr (12%)
5. maj 2026268 kr31 kr (13%)
30. apr. 2026237 kr31 kr (12%)
16. apr. 2026268 kr20 kr (8%)
10. apr. 2026248 kr26 kr (9%)
27. feb. 2026274 kr2 kr (1%)
10. feb. 2026276 kr2 kr (1%)
5. feb. 2026274 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026276 kr23,95 kr (8%)
11. jan. 2026299,95 kr23,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret